Anker Soundcore Life Q10 kulaklıkta mavi ışık sürekli yanıp sönüyor

ataberkcavus

Hectopat
Anker Soundcore Life Q10 kulaklığımda normalde Bluetooth cihaz ararken yanıp sönmesi gereken mavi ışık sürekli yanıp sönüyor, bu esnada kulaklığı kapatamıyorum. güç düğmesine bastığımda gelmesi gereken kapatma veya açma sesi de gelmiyor. Kulaklığı sarja taktığımda sönmesi gereken mavi ışık normal şartlarda cihaz sarjdayken yanması gereken kırmızı ışığın üstünden yanıp sönmeye devam ediyor. Kablolu kullanabilme özelliği de bulunan kulaklık kabloyla bağlanınca ses geliyor hiçbir sorunu bulunmuyor ancak kablolu bağlantı olunca sönmesi gereken mavi ışıp yanıp sönmeye devam ediyor. Forumlarda gezdim ancak bu sorunla karşılaşan kimseyi bulamadım, kulaklığıma aşığım ve onsuz yaşayamam yardımlarınızı bekliyorum.🥺

IMG_20220628_200727.jpg

IMG_20220628_200713.jpg

Güç tuşuna ve ses açma tuşuna aynı anda 5 saniye basılı tutup sıfırlamayı denediniz mi?

Evet denedim hatta onun çalışması için sarjdayken yapmam lazım ama ben sarjlı da sarjsız da denedim ancak bir işe yaramadı maalesef.

Şarjının tamamen bitmesini bekledikten sonra tekrar şarja takıp açmayı deneyin biraz ilkel bir yöntem ama sorunu çözebilir.

Kulaklık 7 24 kullanılarak bile 1 ay gidiyor sarjı şu anda da sarjı yüksek bu ışık 1 sene falan yanıp sönmeye devam eder diye düşünüyorum.

Bir forumda tüm tuşlara aynı anda yaklaşık 30 saniye basın, sonrasında kapanırsa Power tuşuna basarak tekrar açın diyor.

Geri
Yukarı