Anker Soundcore Life Q10 nasıldır?

Bütçe
300

mavideniz34

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, müzik dinlemek ve özellikle Online derslerde kullanmak üzere Anker Soundcore Life Q10 almak istiyorum. Dizüstü bilgisayarda Windows işletim sistemi ve Bluetooth bağlantısı ile birlikte kullanacağım. Ancak ses ve mikrofonun birlikte kullanıldında mikrofon sorunu yaşandığına dair yorumlar var. Bu kulaklığı kullanan arkadaşlar, bu kulaklıkla Online derslerde mikrofon, ses sorunu yaşar mıyım? Online dersler için önerebileceğiniz kulak terlemesi, ısınması yapmayan, mikrofonu 300 TL'yi geçmeyecek iyi başka kulaklıklar da önerebilir misiniz?

Merhaba, müzik dinlemek ve özellikle Online derslerde kullanmak üzere Anker Soundcore Life Q10 almak istiyorum. Dizüstü bilgisayarda Windows işletim sistemi ve Bluetooth bağlantısı ile birlikte kullanacağım. Ancak ses ve mikrofonun birlikte kullanıldında mikrofon sorunu yaşandığına dair yorumlar var. Bu kulaklığı kullanan arkadaşlar, bu kulaklıkla Online derslerde mikrofon, ses sorunu yaşar mıyım? Online dersler için önerebileceğiniz kulak terlemesi, ısınması yapmayan, mikrofonu 300 TL'yi geçmeyecek iyi başka kulaklıklar da önerebilir misiniz?
Hocam ben kullanıyorum kulaklık pedleri ve bas kalitesi olarak çok iyi. Ayrıca şarjı da çok uzun süre dayanıyor. Ama aktif gürültü önleyicisi bulunmamakta tam bir fiyat performans ürünü.

Ses kalitesi ve pil olarak fiyatına göre mükemmel. Pasif gürültü önleyici de gayet efektif.

Ama 1 saatten sonra çıkarmak zorunda kalıyorsunuz, çok ağırlık yapıyor. Tabii ki 5 dakika yetiyor ağrının geçmesi ve biraz daha takmak için ama rahatsız edici.

Dizüstü bilgisayarda bluetooth üzerinden mikrofon ve kulaklık birlikte düzgün çalışıyor mu peki? Mikrofondan ses iletim kalitesi nasıl?

Dizüstü bilgisayarda bluetooth üzerinden mikrofon ve kulaklık birlikte düzgün çalışıyor mu peki? Mikrofondan ses iletim kalitesi nasıl?
Bilgisayarda bluetooth üzerinden denemedim kablo ile bağladım. Zoom ve discord üzerinden sıkıntı yaşamadan gayet iyi ses gidiyor hocam.
Aynı şekilde telefonla konuşurken de bir sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleme:
Bilgisayarda bluetooth üzerinden denemedim kablo ile bağladım. Zoom ve discord üzerinden sıkıntı yaşamadan gayet iyi ses gidiyor hocam.

hocam kablo ile bilgisayara nasıl bağladınız? Bendeki kasa çift jak girişli, çoklayıcı ile takınca ses geliyor fakat sesim karşı tarafa gitmiyor (mikrofon çalışmıyor). Çoklayıcıyı ugreen marka aldım ve yeni ürün. Kablodan kaynaklanan bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı