Anker Soundcore Life Q10 seste azalma hissi

bonnieatmorn

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kulaklığı 4 gün önce ilk geldiğinde son sese yakın ve son seste bir iki saat dinledim, %80 seviyelerinde de dinledim. Şimdi tekrar kullanabildim kulaklığı ama %80 seviyelerinde ses kulağıma az geldi. Birkaç yerde kulaklık ilk kullanıldığında ve sonrasında belli bir saate kadar normal seviyelerde ya da bir tık üstü dinlenilmesi önerilmiş burn in olayı için. Bir yerde de ilk kullanımda birkaç saat son seste uzun süre dinlemenin driverlara zarar verebileceği yazılmış. Acaba kullanır kullanmaz son ses açmam drivera, kulaklığa zarar vermiş olabilir mi? İlk kullandığımda %75-%80 seviyelerinde ses daha fazlaydı diye hatırlıyorum ama şu an daha az sanki dediğim gibi.

Bundan önce kulak içi gibi daha düşük ses verebilecek bir kulaklık kullanıyorsanız o yüzden ilk kullanımlarınızda öyle gelmiş olabilir. Aynı kulaklığı kullanıyorum, sorun yok.

Kulak içi kullandım öncesinde belki ondan olabilir bilemedim. Reset atmam mantıklı mı?
Eğer gerçekten seste düşüklük olduğunu düşünüyorsanız atabilirsiniz, cihazınıza zararı olacağını düşünmüyorum. Ayrıca şunu da belirtmek isterim, bu tarz bluetooth kulaklıklar iOS cihazlarda Android cihazlara göre daha yüksek ses veriyor genelde.

Eğer gerçekten seste düşüklük olduğunu düşünüyorsanız atabilirsiniz, cihazınıza zararı olacağını düşünmüyorum. Ayrıca şunu da belirtmek isterim, bu tarz bluetooth kulaklıklar iOS cihazlarda Android cihazlara göre daha yüksek ses veriyor genelde.
Ben sadece laptopta kullandım şimdilik.
Kulaklığı kablolu olarak kullandın mı? Bazen seste azalmalar olabiliyor. Reset sonrası düzeliyor.
Kablolu olarak kullanmadım henüz.

Geri
Yukarı