Anker Soundcore Q10 nasıldır?

Aynı durum JBL500BT modelinde de mevcut bu arada. Teams'te ve Discord'da mikrofonu kullanılmıyor.

Ben de şu an Anker Q10 modeline bakıyordum JBL500BT'yi iade edip almak için ama öğrendim ki aynı durum Q10'da da var... Bu kadar para verilip alınan bir modele orta seviye de olsa bir mikrofon koymak nasıl mümkün olmaz aklım hayalim almıyor gerçekten almıyor.

Bu tür kulaklıkların mikrofonu içine gömülü olduğundan dolayı ve yurt dışında 40-60€ arasında bir bütçe ile yapıldığı için. Çok da umursamamak gerek...

kulaklıkta mikrafon var diye biliyorum
Evet var, Whatsapp Web'de ses vs. atmak için veya ses kaydı almak için kullanabiliyorsun fakat Discord ve Teams gibi esas işe yarayacak uygulamalarda sorun çıkarıyor.
Bu tür kulaklıkların mikrofonu içine gömülü olduğundan dolayı ve yurt dışında 40-60€ arasında bir bütçe ile yapıldığı için. Çok da umursamamak gerek...
Dolar kurundan bakınca çok daha ucuza denk geliyor bu arada... Onda bir sorun yok ama istiyorsa 10 dolarlık olsun düzgün çalışan bir mikrofon koyun yahu :D

Ben Anker aldım ses kalitesi falan bence çok iyi ama mikrofonu kullanamıyorum. Benim gibi bilgisayara bağlarım Zoom toplantısı yaparım, arkadaşlarla görüşürüm diyorsan alma derim.

Merhaba bende Anker Q10 almayı düşünüyorum ürünün açıklamasında mikrofon olduğunu söylüyor Discord'da vs kullanamaz mıyım mikrofonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı