İnceleme Anker Soundcore Q35

Kulaklık sonunda elime geçti. Çok mutluyum şu an bu deneyime sahip olduğum için.

Ses kalitesi 9.5/10:

Bayağı iyi bir ses kalitesi var Beats'de kullanmış biri olarak gerçekten Beats Solo Pro denilen o kulaklığa 1000 basar bir ses kalitesi var. Kafanızda orkestra çalıyor diyebilirim. :)

Ergonomi&Boyunda taşıma 10/10:

Rahat yani kulaklık sonuçta koltuk falan değil ağrıtma falan veya baskı uygulamıyor. Pedlerin hissiyatı da çok iyi. Boynunuza aldığınızda ise yine gayet rahat dönebilen bir kulaklık döndüğü için boyunda baskı uygulamıyor.

Uygulama 10/10:

Uygulamayı çok kullanmış olmasam da gerçekten kullandığım kadarı ile mükemmel bir uygulama. Uygulama üzerinden her şey ayarlanıyor ANC olsun ses modları EQ ayarları tek kelime ya efsane. :)

Kutu içeriği 10/10:

Yani daha ne olması gerek. :D taşıma kutusu, uçak kullanımı için galiba bir adaptör, çift AUX bir kablo, şarj kablosu, ufak bir kılıf daha.

Gürültü önleme özelliği (ANC) 9/10:

Gayet iyi fakat mesela otobüse bindiniz motorun yakınındasınız ANC en son mod da olsa dahi bir tık içeri alabiliyor müzik %50 seviyesindeyken ki bence gayet normal bir zahmet alsın diyorum. :) Eğer ses %70 seviyesi ve üstündeyse tabii hiç duymazsınız.

Ses seviyesi 10/10:

Kişiye göre değişir ama bana göre gerçekten çok fazla sesi var. Ki bence çok yüksek ses seviyesi sevenleri de son derece tatmin edeceğini düşünüyorum.

Malzeme kalitesi 10/10:

Üst kısımlar metal çok kaliteli hissettiriyor. Kafa ayarı kısmı da çok kaliteli yapılmış.

İvmeölçer 1000/1000 😎:

Q35 haricinde hiçbir kulaklıkta yok diye biliyorum. Efsane ya boyuna alınca müziği kapatıyor tekrar kulağa alınca tekrar açıyor. Edit:1000'lerce kulaklıktan sadece 7-8 tanesinde varmış.

O kadar övdük kulaklığı şimdi 2-3 eksi yönünü söyleyelim. 1500TL verdik kulaklığa Q10 da bile 40mm sürücü var iken Q35'de de aynı 40mm sürücü olması bence saçmalık en azından 50mm olsaymış iyi olurmuş (bence o JBL'in 50mm sürücülerine falan eşit ama:)). Neodium mıknatısı neden yok acaba? Gerçekten bu gerekliydi bence bazı 400TL banttaki kulaklıklarda bile var. Pil gücü bence biraz daha fazla olmalıydı şimdi bana hakaret edeceksiniz yüksek ihtimal ama :D ANC açıkken ortalama 35 saat sırf kapalı iken 45-50 saat falan dayanıyor ama neden kötü dedim yine Q10 bile bunları yapabiliyor. Kısaca 1500TL bütçeye kadar en iyi alınabilecek 2-3 kulaklıklardan biri bana göre. Lütfen JBL veya Beats Solo Pro Wireless gibi çöp kulaklıklara para vermeyin.

İşte en yakın rakipleri arasında Q35 mücadelesi:

Anker sanki hepsini eziyor gerek özellik gerek kalite her ve her konuda. :D

Elinize sağlık. Kulaklıklardan anlayan birisi değilim ve Q10 kullanıyorum. Gayet tatmin edici geliyor bana, özellikle şarj süresi olarak. Günün birinde bu modellere de yönelmek isterim :). Sennheiser'ın modelleriylenasıl kıyaslarsınız?

Elinize sağlık. Kulaklıklardan anlayan birisi değilim ve Q10 kullanıyorum. Gayet tatmin edici geliyor bana, özellikle şarj süresi olarak. Günün birinde bu modellere de yönelmek isterim :). Sennheiser'ın modelleriylenasıl kıyaslarsınız?

Sennheiser kulaklığı daha önce hiç deneme veya kullanma şansım olmadı maalesef. Fakat kullanan arkadaşlarım veya yorumlar Sennheiser'in ses kalitesini ön planda tuttuğu gözüküyor. Q10 bende de var çok güzeldir kendisi 800TL'lik kulaklıklarla bile karşılaştırılır.

Kulaklık sonunda elime geçti. Çok mutluyum şu an bu deneyime sahip olduğum için.

ses kalitesi 10/9,5:

bayağı iyi bir ses kalitesi var Beats'de kullanmış biri olarak gerçekten Beats solo Pro denilen o kulaklığa 1000 basar bir ses kalitesi var. Kafanızda orkestra çalıyor diyebilirim. :)

ergonomi&boyunda taşıma 10/10:

rahat yani kulaklık sonuçta koltuk falan değil ağrıtma falan veya baskı uygulamıyor. Pedlerin hissiyatı da çok iyi. Boynunuza aldığınızda ise yine gayet rahat dönebilen bir kulaklık döndüğü için boyunda baskı uygulamıyor.

uygulama 10/10:

uygulamayı çok kullanmış olmasamda gerçekten kullandığım kadarı ile mükkemel bir uygulama. Uygulama üzerinden her şey ayarlanıyor anc olsun ses modları EQ ayarları tek kelime ya efsane. :)

kutu içeriği 10/10:

Yani daha ne olması gerek. :D taşıma kutusu, uçak kullanımı için galiba bir adaptör, çift AUX bir kablo, şarj kablosu, ufak bir kılıf daha.

gürültü önleme özelliği (anc) 10/9:

gayet iyi fakat mesela otobüse bindiniz motorun yakınındasınız anc en son modda olsa dahi bir tık içeri alabiliyor müzik %50 seviyesindeyken ki bence gayet normal bir zahmet alsın diyorum. :) eğer ses %70 seviyesi ve üstündeyse tabii hiç duymazsınız.

ses seviyesi 10/10:

kişiye göre değişir ama bana göre gerçekten çok fazla sesi var. Ki bence çok yüksek ses seviyesi sevenleride son derece tatmin edeceğini düşünüyorum.

malzeme kalitesi 10/10:

üst kısımlar metal çok kaliteli hissetiriyor. Kafa ayarı kısmıda çok kaliteli yapılmış.

ivmeölçer 10/1000 😎:

Q35 haricinde hiçbir kulaklıkta yok diye biliyorum. Efsane ya boyuna alınca müziği kapatıyor tekrar kulağa alınca tekrar açıyor. Edit: 1000'lerce kulaklıktan sadece 7-8 tanesinde varmış.

O kadar övdük kulaklığı şimdi 2-3 eksi yönünü söyleyelim. 1500TL verdik kulaklığa Q10 da bile 40mm sürücü var iken Q35'de de aynı 40mm sürücü olması bence saçmalık en azından 50mm olsaymış iyi olurmuş (bence o JBL'in 50mm sürücülerine falan eşit ama:)). Neodium mıknatısı neden yok acaba? Gerçekten bu gerekliydi bence bazı 400TL banddaki kulaklıklarda bile var. Pil gücü bence biraz daha fazla olmalıydı şimdi bana hakaret edeceksiniz yüksek ihtimal ama :D anc açıkken ortalama 35 saat sırf kapalı iken 45-50 saat falan dayanıyor ama neden kötü dedim yine Q10 bile bunları yapabiliyor. Kısaca 1500TL bütçeye kadar en iyi alınabilecek 2-3 kulaklıklardan biri bana göre. Lütfen JBL veya Beats solo Pro Wireless gibi çöp kulaklıkara para vermeyin.

İşte en yakın rakipleri arasında Q35 mücadelesi:

Anker sanki hepsini eziyor gerek özellik gerek kalite her ve her konuda. :D

Almayı düşünüyorum spor için yüksek ses seven biriyim tatmin eder mi ve kafadan düşer mi acaba spordayken?

Yeni konular

Geri
Yukarı