Anker Soundcore R100 alınır mı?

supremacyjk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Anker R100 modelini almayı düşünüyorum fakat aklımda tereddütler var. Kablolu kulaklıklarla kıyaslayan kimse yok. JBL C100SI modeline yakın bir performans gösteriyor mu? Ayrıca Anker'in Q10 modelindeki müzik kalitesi bunda var mı? Dip ses sorunundan ve bağlantı sorunundan aşırı derecede şikayet var. Sizce 4 Mart 2022 itibarıyla 390TL'ye alınabilecek bir kulaklık mı daha iyisi var mı 500TL'ye kadar? (esas amaç müzik dinlemek)

Hocam JBL C100SI nedir :D R100 çok daha iyi bir ürün. Q10'daki bass kalitesini R100 ile alamazsın muhtemelen ancak tatmin eder. İki ürün de güzeldir.
Şu ana kadar kullandığım twsler kablolulara göre baya aşağıda performans gösteriyordu. Bunda da o korku var açıkçası.

2 gün önce aldım silikonlu kulaklılara karşı ön yargım vardı rahat edemem diyordum ama çok memnunum merak ettiklerin varsa sorabilirsin.

R100 aldım ve 2 günde ilk önce sol kulaklıktan ses gitti daha sonra da hiç bağlanmamaya başladı, iade ettim. Tavsiye etmem. Hepsiburada'dan 1 yıldızlı yorumları okumanı tavsiye ederim. Tıpa tıp aynı sorunu çoğu kişi yaşamış.

İlk şarjla sol kulaklık bende de çalışıyordu gümbür gümbür efsane kulaklık dedim sonraki gün sol kulaklık gitti yaklaşık 5 saat uğraştım ve düzelmedi ne yaptıysam olmadı iade ettim kurtuldum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı