Anker Soundcore R100 garanti

Utkuonatk

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600G
Gigabyte B450M-S2H
XPG Gammix 2X8 16GB 3600mhz
Gigabyte Rx5700XT 8G
Xioxia Exceria 500GB NVME
Dark Guardian Pro
Meslek
Aşçı/Mutfak Personeli
Anker Soundcore R100 kulaklığım var 8 ay önce Hb'den aldım. Sağ teki kayboldu sol tekinin ve kasanın bataryasında problem var. Ürünü garantiye göndersem sağ teki olmamasından sebep işlem yapmadan geri gönderirler mi?

Anker Soundcore R100 kulaklığım var 8 ay önce Hb'den aldım. Sağ teki kayboldu sol tekinin ve kasanın bataryasında problem var. Ürünü garantiye göndersem sağ teki olmamasından sebep işlem yapmadan geri gönderirler mi?
İşlem yaptılar mı hocam? Konudan baya süre geçmiş.

İşlem yaptılar mı hocam? Konudan bayağı süre geçmiş.

Tamir edilemez ürün olduğu için yenisini gönderdiler. Açıkçası şaşırdım, Anker firmasının garantisinden herkes şikayetçiydi.

Tamir edilemez ürün olduğu için yenisini gönderdiler. Açıkçası şaşırdım, Anker firmasının garantisinden herkes şikayetçiydi.
Hocam bende bugün garantiye gönderdim. Sebebi ise sağ kulaklıkta şarj olmasına rağmen sesi gelmiyordu. Fakat dış şarj kutusu çizildi acaba garanti dışı kalır mı :/

Hocam bende bugün garantiye gönderdim. Sebebi ise sağ kulaklıkta şarj olmasına rağmen sesi gelmiyordu. Fakat dış şarj kutusu çizildi acaba garanti dışı kalır mı?

Gönderdiğim kasada da çizikler vardı, önemli olan darbe izi olmaması diye düşünüyorum. Umarım mağdur etmezler.

İnternette şikayetler mevcut ama ben de çok memnun kalmıştım. 22 aylık Q10 kulaklığımın hor kullanmaktan dolayı sağ tarafta ses gitmeye başlamıştı. Direk yenisini yolladılar. Sizinki daha da ilginç olmuş.

Gönderdiğim kasada da çizikler vardı, önemli olan darbe izi olmaması diye düşünüyorum. Umarım mağdur etmezler.
İnternette şikayetler mevcut ama ben de çok memnun kalmıştım. 22 aylık Q10 kulaklığımın hor kullanmaktan dolayı sağ tarafta ses gitmeye başlamıştı. Direk yenisini yolladılar. Sizinki daha da ilginç olmuş.
:)
Screenshot_149.png

Geri
Yukarı