Anker Soundcore R100 Kulaklık 199 TL!

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
kulaklık.png

Şimdiye kadarki en düşük fiyat. Normalde 249 TL'ydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde taotronics 53 pro var acaba bu ürün ona göre nasıldır? Upgrade etmeye değer mi? Anker ürünlerini muhtemelen şu an piyasadaki en f/p ürünler.
53 Pro'da 4 mikrofon mevcut, R100'de 2 mikrofon. 53 Pro'da 6mm sürücü varken R100'de 10mm. 53 Pro'da dokunmatik sensör varken R100'de yok. Bu sebeple ikisinin de avantajları ve dezavantajları farklı.

Benim de dün geldi Anker R100 kulaklığım. Dikkatimi çeken bir şey var, sağ kulaklıkta ses çalarken ufak bir dip ses var ancak solda yok.

53 Pro'da 4 mikrofon mevcut, R100'de 2 mikrofon. 53 Pro'da 6mm sürücü varken R100'de 10mm. 53 Pro'da dokunmatik sensör varken R100'de yok. Bu sebeple ikisinin de avantajları ve dezavantajları farklı.
İnternetten izlediğinm kadarıyla r100'ün çok daha iyi batarya süresi, biraz daha iyi ses kalitesi gibi avantajları varken 53 pro'nun ise biraz daha iyi mikrofon, sarj göstergesi ve küçük kutu gibi avantajları var. İkisi de f/p kralı kesinlikle. Hele 200 TL'ye bu kulaklık inanılmaz bir fırsat. Kutu boyutu benim için çok önemli olduğu için 53 pro'dan devam ediyorum şu anda.

İnternetten izlediğinm kadarıyla r100'ün çok daha iyi batarya süresi, biraz daha iyi ses kalitesi gibi avantajları varken 53 pro'nun ise biraz daha iyi mikrofon, sarj göstergesi ve küçük kutu gibi avantajları var. İkisi de f/p kralı kesinlikle. Hele 200 TL'ye bu kulaklık inanılmaz bir fırsat. Kutu boyutu benim için çok önemli olduğu için 53 pro'dan devam ediyorum şu anda.
İkimizin dedikleri tamamen aynı şeyler, ben teknik özelliklerini saydım sadece. İkisi de 200 TL bandında kesinlikle F/P kulaklıklar. Kardeşime aldığım Anker R100 daha gelmedi, gelsin daha rahat bir karşılaştırma yapabilirim ikisi arasında.

Bu arada bende günlük olarak Taotronics 79 Pro modelini kullanıyorum. Mikrofon performansı, kulaklık berenin altında ve ben maskeyle konuşmama rağmen çok iyi. 4 adet mikrofonun avantajını görüyorsunuz cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı