Anker SoundCore Strike 3 nasıldır?

Bütçe
300-400 ₺

T 1000

Hectopat
Daha fazla  
Bu kulaklığı sanırım alacağım. Ama internette kullanıcılar genelde dip ses sorunun (ne olduğunu bilmiyorum açıklarsanız sevinirim) kronik olduğundan bahsetmiş kullanan varsa deneyimlerini yazarsa sevinirim.

Dip ses sorunu çok rahatsız edici bir şey. Ses çalmadan önce uğultu geliyor her ne kadar yüksek ve normal seslerde belli olmasa da montaj yaparken benim illetim olmuştur(JBL T500BT). Ama şu tarafı da var, sadece müzik dinliyorsanız kafaya takmayın.

Dip ses sorunu çok rahatsız edici bir şey. Ses çalmadan önce uğultu geliyor her ne kadar yüksek ve normal seslerde belli olmasa da montaj yaparken benim illetim olmuştur(JBL T500BT). Ama şu tarafı da var, sadece müzik dinliyorsanız kafaya takmayın.
Şu an kullandığım kulaklıkta da olan sorun galiba ses yokken olan varken kaybolan cızırtı sesi galiba.
Maalesef oyun için alacağım genelde de PUBG ve Valorant oynuyorum.

Peki PUBG ve Valorant gibi oyunlarda sıkıntı olur mu bu durum? Ne de olsa sürekli olarak bir ses var (ayak sesi, şarjör değiştirme vs).
CS:GO deneyimlerime göre yürürken rahatsız etmiyor fakat beklerken, yürümeye başlarken rahatsız ediyor. Tabi bu kulaklıktan kulaklığa değişir JBL T500BT'de ses bulunmazken devredeki akımı kesmeye çalışsalar da etki etmiyor pek.

CS:GO deneyimlerime göre yürürken rahatsız etmiyor fakat beklerken, yürümeye başlarken rahatsız ediyor. Tabi bu kulaklıktan kulaklığa değişir JBL T500BT'de ses bulunmazken devredeki akımı kesmeye çalışsalar da etki etmiyor pek.
Bu konuda JBL ile görüştünüz mü? Bendekide JBL marka yeni başladı alalı da öyle çok olmadı.

Geri
Yukarı