Anker Soundcore Strike 3 vs Rampage Drop Plus

casto55

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi?

Sayfalarda biraz araştırma yaptım, Anker markasına çoğunluğu kaliteli demiş. Rampage Drop Plus'ı da çoğu kişi önermiş. Drop Plus kuponlarım ile beraber 350TL'ye iniyor. Anker ise şu an normal hali ile indirimde 350TL. Aynı fiyat yani. Araştırdığım sayfalarda drop Plus modelinde 7.1 CS:GO'da yankı yapıyormuş. Ayrıca sağ kulaklık fazla ses veriyormuş ama bunu uygulamasından ayarlayabiliyormuşuz. Bu konulardaki düşünceleriniz nedir? Hangisinde dip ses olmaz.

Hangisini alırsam memnun kalırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi?

Sayfalarda biraz araştırma yaptım, Anker markasına çoğunluğu kaliteli demiş. Rampage Drop Plus'ı da çoğu kişi önermiş. Drop Plus kuponlarım ile beraber 350TL'ye iniyor. Anker ise şu an normal hali ile indirimde 350TL. Aynı fiyat yani. Araştırdığım sayfalarda drop Plus modelinde 7.1 CS:GO'da yankı yapıyormuş. Ayrıca sağ kulaklık fazla ses veriyormuş ama bunu uygulamasından ayarlayabiliyormuşuz. Bu konulardaki düşünceleriniz nedir? Hangisinde dip ses olmaz.

Hangisini alırsam memnun kalırım?
Bir arkadaş 7.1 özelliğini açamıyormuş Drop Plus'ta. Rampage zaten hiç önermiyoruz da. O fiyata daha iyileri olabilir. Ya Anker alın ya da Tronsmart Sono Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı bu olabilir. @enonertetanem hocam kesinlikle yardımcı olur.

Geri
Yukarı