Anker Soundcore Vortex vs TaoTronics SoundSurge 90 vs JBL TUNE600BTNC

kadirkeskin

Hectopat
Selamlar, hem bilgisayar hem de telefon için Bluetooth'lu kulaklık bakıyorum bunları bulabildim. Kulağı rahatsız etmeyen dışarıda takarken kaba durmayan bu fiyat aralığında başka biliyorsanız önerir misiniz bir de bunlardan hangisi alınabilir?

——————-
———————

Öncelikle JBL TUNE600BTNC modelini es geçin, kulaklık süngeri ilkelden kalma bir ince plastik yapı kullanmışlar. Birkaç kullanımdan sonra hele ki yaz aylarında terletip deforme olmaya başlıyor ayrıca süngeri çıkarıp da değiştiremiyorsunuz. Vortex modelini çok beğeniyorum ama önermeden net bütçeniz nedir?

Biraz önce 2 ürünün videolarını izledim, TaoTronics SoundSurge modeli daha cazip geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Platronics ülkemizde pek bilinmiyor ama yurtdışında bu model fiyat performans olarak çok beğeniliyor (60 dolar).
Anker Q20 de güzel ama hangisi daha iyi bilmiyorum.

Öncelikle JBL TuNE600BTNc modelini es geçin, kulaklık süngeri ilkelden kalma bir ince plastik yapı kullanmışlar. Birkaç kullanımdan sonra hele ki yaz aylarında terletip deforme olmaya başlıyor ayrıca süngeri çıkarıp da değiştiremiyorsunuz. Vortex modelini çok beğeniyorum ama önermeden net bütçeniz nedir?

Biraz geç cevapladım fakat bütçe 600 TL civarı.
JBL aynı şekil eleyin. Kullanıyorum fakat ped kalitesi kötü. Basları da iyi değil. Şu üçü arasında alacak olsam Tao'yu alırdım. Kalitesinden çok memnun olanlar var. Anker ses olarak beğenilip malzeme kalitesi olarak (kaba duruş) eleştiri alan bir marka.

Sağ ol değerlendireceğim.
Platronics ülkemizde pek bilinmiyor ama yurt dışında bu model fiyat performans olarak çok beğeniliyor (60 dolar).
Anker Q20 de güzel ama hangisi daha iyi bilmiyorum.

Baktım şimdi yabancıların yorumlarında en az 15-20 tane kırıldı diyorlar resimli anladığım kadarıyla sesi vs iyi fakat malı kalitesiz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı