[ANKET] Forumda Hileye Destek Verilmeli Mi?

Sizce Forumda Hileye / Hilecilere Destek Verilmeli mi ?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rauxer

Hectopat
Yer
:P
Son zamanlarda Forum'da hileler ile ilgili oldukça fazla konu açılmaya başlandı. "Haksız yere ban yedim", "hile kalıntılarını nasıl temizlerim ?" Tarzı. Sizce Sosyal'de hileye / hilecilere destek verilmeli mi? Bu tarz konuların açılmasına izin verilmeli mi? Bence izin verilmemeli. Korsan emek hırsızlığı olduğu gibi hile açarakta insanların haklarına giriyorlar. (Multiplayer oyunlar için geçerli) hatta bazı kişiler "zevk" için insanların haklarına bile giriyorlar. Korsana destek verilmediği gibi hilelere de destek verilmemeli. Tabii ki bu benim kendi "kişisel" görüşüm. Buradan multiplayer oyunlarda hile açan kişilere sesleniyorum: Umarım en yakın zamanda ban yemeniz dileğiyle...

Aslında biraz haklılar. Türkiye'de ki çoğu oyuncu haksızlığa uğradığı için kullanıyor. Gta online oynarken Çinliler sizinde başınıza uçak yağdırır ise kafayı yiyip hile açabiliyorsunuz.

Oyun ne için var? Eğlenmek için... Hile'nin anlamı ne o zaman? Eğlenmene baksana kardeş ne karıştırıyorsun hileyi? Forumda kesinlikle izin verilmemeli diye düşünüyorum.

Belirsizliğini koruyan bir konu. Verilse bir sürü uzayıp giden tartışmalar beraberinde gelecektir. Verilmeyince de niye verilmiyor tepki gösterenler var. Technopat ekibine sabır diliyorum. Verseler ayrı sorun, vermeseler ayrı sorun. :)

Aslında biraz haklılar. Türkiye'de ki çoğu oyuncu haksızlığa uğradığı için kullanıyor. GTA Online oynarken Çinliler sizinde başınıza uçak yağdırır ise kafayı yiyip hile açabiliyorsunuz.

Sende az önceki arkadaş gibisin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı