[Anket] Kullandığınız Arama Motorları Nedir?

Kullandığınız Tarayıcı Hangisi?

• Chrome

• Firefox

• Yandex

• Microsoft Edge

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Soraklı

Kilopat
Merhaba şu sıralar aklıma takılan bir konu var ve o da insanların hangi tarayıcı neden ve niçin kullandığı? Bilgisayarın eski olmasından dolayı en hızlı çalışan uygulamaya bilgisayarı iyi olan birine göre daha çok ihtiyacım var. Chrome'un optimizasyon sorununun olduğunu ve bunun üzerinde çalışma yaptıklarını biliyorum. Yandex'i denemiştim o chrome gibi hızlı gibiydi ancak kararsız kaldım daha sonra win10 ile edge'yi denedim ancak o da diğerleri gibi hızlıydı vs. vs..
Sonuç olarak ne kullandığıma karar veremedim şu anda chrome kullanıyorum ve tek sebebi adblock uzantısı peki siz hangi tarayıcı ve neden kullandığınızı ankete katılarak daha sonrasında da yorum bırakarak yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişiden kişiye değişir. Biraz da alışkanlık meselesi. Bilgisayarın eskiyse Opera'yı denemeni tavsiye ederim. Hem içinde mevcut reklam engelleyici de var.

Son düzenleme:
Yandex'i ben de çok merak ediyorum. Birkaç defa kurup denemek istedim ama "alışmış kudurmuştan beterdir" hesabı, silip tekrar Chrome'a döndüm. Chrome'un verdiği hızı, sadeliği ve kullanışlığı verebiliyor mu diye merak ediyorum. Hem tarayıcı olarak, hem de arama motoru olarak. Denemek lazım uzun bir süre.

Chrome’da saçma sapan donmalar ve kitlenmeler olduğu için Opera’ya geçtim. Gönlüm hâlâ Chrome’da fakat sürekli donuyor.

Her zaman Chrome fakat denemek ve biraz araştırmak için.

Brave, Firefox, opera, Vivaldi, Yandex tarayıcıları yüklü bilgisayarım da :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı