[Anket] Sosyal'e face palm emojisi gelsin

Face Palm gelsin mi sizce?

• Evet, hoş olur.

• Hayır, kalabalığa gerek yok.

• Bence sosyaldaki tüm emojiler kullanılmalı.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hala bu kafada insanlar var ya inanamıyorum. Nasıl beğenmemenin yerine geçiyor kızgın ile üzüntü?
Üzüldüğün veya kızdığın bir şeyi beğenmezsin ya hani? Daha ne kadar açık olabilirim bilmiyorum. İronidir umarım.
Beğenmeme de gelebilir bence mantıklı, vakti zamanında reddedilmiş herhalde öyle hatırlıyorum.
Konunun açılma amacı söz ettiğim emojinin tepki olarak gelmesini forum üyelerinin nasıl karşılayacağını öğrenmek istememdi. Elbette diğer emojilerden konu açılacağını biliyordum. Daha önce de beğenmeme talep edilmiş ve reddedilmiş, ona alternatif olarak kızgın veya üzgün kullanılabiliyor ama tam karşılık elbette olmuyor. Fikirleriniz için teşekkür ederim. Biraz daha sakin fikir beyan edip diğer mesajları da bu şekilde yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz. Herkese iyi forumlar dilerim. Yeni yılınız mutlu, sağlıklı ve eğlenceli geçsin. Hayırlı seneler.

Hocam konuyla alakasız kusura bakmayın, 7 dakika yazıyor da mesajda siz daha önce atmamış mıydınız bu mesajı 😃
Konu sahibi öne çıkar yapıyordur, öne çıkar yapılınca son mesaj yeni atılmış gibi gözüküyor.
Emre hocam haklı, daha fazla kişi ankete katılsın diye öne çıkarıyorum konuyu. Ondan ötürü öyle gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı