Anlamsız Çökmeler

Osman Tuç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceden bir konu açmıştım, bununla alakalı fakat gittikçe çoğalmaya başladı ve ilk kez bu ekran karşıma çıktı.

1600599320047-670681374.jpg

Son düzenleme:
Mobilde olduğum için yazamayacağım o yüzden @Bora Dere size mavi ekran sorununda yardım eder.
Güç kaynağını aratınca araba çıkıyor doğru yazdığınıza emin misiniz? Güç kaynağının arkasındaki 12 volt kanalından kaç Watt verdiğini paylaşınız. Mavi ekran dosyasını incelemem için bekleyin Bora çevrimdışı çünkü.

Mobilde olduğum için yazamayacağım o yüzden @Bora Dere size mavi ekran sorununda yardım eder.
Güç kaynağını aratınca araba çıkıyor doğru yazdığınıza emin misiniz? Güç kaynağının arkasındaki 12 volt kanalından kaç Watt verdiğini paylaşınız. Mavi ekran dosyasını incelemem için bekleyin Bora çevrimdışı çünkü.
Hocam internetten bakabilme imkanınız var mı? Modeli attım hani çünkü fotoğraf atacak alet yok ve anlamıyorum PSU işinden.

Az önce gördüm bunu atacaktım ki siz atmışsınız zaten. Çok kaliteli güç kaynağına benzemiyor 10 yıllık olmalı o yüzden yazdığı değerlerden daha az olmalı ama sorun direkt güç kaynağından olduğunu söylemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı