Anne-Baba İkna Teknikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Magiatrix

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anne ve babama 2 hafta önce Logitech DFGT istediğimi söyledim. Kart hesap kesim tarihine kadar bekle dedi. Bu gece kesilecek hesap. 2 gün önce alacak mıyız dediğimde "Her istediğini aldık. Telefon istedin aldık, direksiyon istedin aldık, bilgisayar istedin aldık." diyor. Halbuki direksiyon Snopy V5h. Yani sektörü anlayınca bilinçsizlikten çıktım. O zaman bilmediğimden almıştım şimdi ise bildiğiniz üzere set hassasiyeti çok düşük. Ev borcu var, okul taksitleri de 4000 TL. "Alamayız."dediler. Ben de sinir oluyorum böyle olunca. İhtiyaç kredisi çekelim ben seneye okul harçlıklarımla öderim diyorum kabul etmiyorlar.

Tekniklerinizi kabul ederim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Aileni sıkıştırma durumları olduğunda alırlar zaten direksiyonun var zaten daha ne istiyorsun ev kredi okul kredi varmış sıkıştırma aileni onlar hangi birine yetişsin.

Ailen daha ne yapsın be kardeşim, her istediğini almışlar. Haline şükret, zorlama aileni.

İhtiyaç kredisi alıp seneye kadar ödemek istiyorum. Aylık ablamdan 100 TL gelecek. Yani ona göre okul kapanana kadar 360 TL biriktiririm diyorum. Ama arkadaşlarda bile iyi kötü 200 TL'lik direksiyonları var. Yani kıskanma demeyin hani.

Peki ev yapımı sadece direksiyon yapabilir miyiz? Yapmayı bilenler var mı?

Benim hiç biri yok sadece bilgisayarım var bu işler kıskanma ile ilgisi yok bende kıskanıyor olabilirim 500 600 tl maouse, klavye, kulaklık ama ailen'den daha önemli değil onlar senin arkadaşlarının yanında küçük düşmeni istemedikleri için bunları yapmış bence elindeki ile yetin.

Birde ihtiyaç kredisi ekmek almaya benzemez ödeyemezsen haciz gelir.

Öyle yapacağım, tek çare o.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı