Anne Pro 2 bozuk geldi

Murata21

Centipat
Daha fazla  
Bundan 10 gün önce Anne Pro 2 adlı klavyeyi aldım bugün geldi ve çalışmıyor. Ne yapmam lazım çok anlamıyorum bu işlerden de.

Hocam yani ilk defa duydum böyle bir marka :D. Her neyse garantiye yollamanız lazım. Veya müşteri temsilcisine ulaşın. Sorunu anlatın. Yardımcı olacaklardır. Eğer bir geri dönüş olmaz ise tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Hocam yani ilk defa duydum böyle bir marka :D. Her neyse garantiye yollamanız lazım. Veya müşteri temsilcisine ulaşın. Sorunu anlatın. Yardımcı olacaklardır. Eğer bir geri dönüş olmaz ise tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
Kendisi bir yurtdışı marka Türkiye'de satış yapmıyor ondan garantiye gönderemez.

Kendisi bir yurt dışı marka Türkiye'de satış yapmıyor ondan garantiye gönderemez.

Tamam, o zaman dediğim diğer adımlar belki etkili olabilir.

Muhtemelen e-posta yoluyla müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Global markalar Türkiye'dekilerden kat ve kat iyi davranıyorlar. Noctua ile hiç sorun yaşamamıştım örneğin.
Banggod üzerinden satın aldıysan 30 gün değişim/iade hakkın olması lazım.
Evet bir de bu var.

Banggod 30 gün içerisinde iade ediyor olması lazım.

Muhtemelen e-posta yoluyla müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Global markalar Türkiye'dekilerden kat ve kat iyi davranıyorlar. Noctua ile hiç sorun yaşamamıştım örneğin.

Evet bir de bu var.

Teşekkürler yardımcı olduğunuz için mail attım cevap bekl
Yorum

Geri
Yukarı