Anne Pro 2 nereden alınır?

omuldur01

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak. Ben Anne Pro 2 almaya karar verdim ama tam fiyatını bilmiyorum. Sadece 500TL civarında olduğunu biliyorum.
Zaten 6 Haziran'da sipariş vereceğim. O zamana kadar fiyatı nasıl olur, ona o zaman bakacağım ama...
Anne Pro 2'yi nereden alabilirim, fiyatı ne kadar, ne kadar zamanda elime ulaşır, nereden söylersem daha çabuk gelir ve klavyenin özelliklerni biraz anlatır mısınız mesela Switch rengi türü vb.
Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak ben anne Pro 2 almaya karar verdim ama tam fiyatını bilmiyorum sadece 500TL civarında olduğunu biliyorum.
Zaten 6 Haziran da sipariş vereceğim o zamana kadar fiyatı nasıl olur ona o zaman bakacağım ama...
Anne Pro 2'yi nereden alabilirim, fiyatı ne kadar, ne kadar zamanda elime ulaşır, nereden söylersem daha çabuk gelir ve klavyenin özelliklerni biraz anlatır mısınız mesela Switch rengi türü vb.

Bir de eğer anne Pro 2 alamazsam Motospeed CK62 alacağım iyi midir?

Son düzenleme:
Haziran ayında alacaksan o zaman açsana konuyu?

Neden zıt cevap veriyorsunuz ki?

Neden zıt cevap veriyorsunuz ki?
Ben 2023 yılında araba alacağım diye konu açıyor muyum?

Bu tür şeyler zamana göre değişir. En fazla 1 hafta önce konu açarsın almadan. Belki de tedarikten kalkacak o zamana kadar.

Bu arada Brown tavsiye ederim.

Ben 2023 yılında araba alacağım diye konu açıyor muyum?

Bu tür şeyler zamana göre değişir. En fazla 1 hafta önce konu açarsın almadan. Belki de tedarikten kalkacak o zamana kadar.

Bu arada brown tavsiye ederim.

Ben belli nedenlerden dolayı önceden açtım biraz sakin olsanız iyi olur bence Cherry MX Red alacağım alırsam ve sizin attığınız sitede sadece siyah renk var ben beyaz tenk bakıyorum.

Ben belli nedenlerden dolayı önceden açtım biraz sakin olsanız iyi olur bence Cherry MX Red alacağım alırsam ve sizin attığınız sitede sadece siyah renk var ben beyaz tenk bakıyorum.
Beyaz renk de seçilebiliyor o linkte. Aynı şekilde red switch seçeneği de var.
Stok yok ama sanırım hem orada hem de aliexpress'te beyaz ve cherry mx red model için. Gelir ama büyük ihtimalle hazirana kadar.

Beyaz renk de seçilebiliyor o linkte. Aynı şekilde Red Switch seçeneği de var.
Stok yok ama sanırım hem orada hem de Aliexpress'te beyaz ve Cherry MX Red model için. Gelir ama büyük ihtimalle hazirana kadar.

Peki anne Pro 2 yerine Motospeed CK62 alsam olur mu?

Geri
Yukarı