Anne ve baba ayrılırken ne yapılmalı?

Cgnbambamco

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum konu farklı ama size danışmak istedim. Annem ve babam ayrılma kararı aldılar ve kararı alan kişi ise annem. Babamın şehrindeyim. Annemi seçersem farklı bir şehre gitmek zorunda kalacağım. Babaya kendimi daha çok yakın hissediyorum. Düşünceleriniz nelerdir?

Biliyorum konu farklı ama size danışmak istedim. Annem ve babam ayrılma kararı aldılar ve kararı alan kişi ise annem. Babamın şehrindeyim. Annemi seçersem farklı bir şehre gitmek zorunda kalacağım. Babaya kendimi daha çok yakın hissediyorum. Düşünceleriniz nelerdir?
Hangisini daha çok seviyorsan o.

Aynı durum başıma gelseydi kesinlikle babamı seçerdim. Babalar oğullarına daha yakın ve şefkatli davranıyor anneler kendi başına yaşamaları için bırakıyor ve bir şey sormuyor dediğiniz gibi babanıza daha yakınmışsınız onu seçebilirsiniz ama yine de karar sizden geçiyor.

Öncelikle (eğer yanlış anlamadıysam) zaten baban ile yaşıyormuşsun, annenin yanına gitmen yeni bir hayata başlamak olacaktır bu da çoğu zaman zordur. Profilindeki yaşın doğruysa zaten ailenden bağımsız da yaşayabilirsin bence kurulu düzenini değiştirme.

Yeni konular

Geri
Yukarı