Annelerden Ziya Selçuk'a Tepki

Ders olmasın, sınav olmasın, uzaktan eğitim olmasın; hiçbir şey öğrenemiyoruz, sistem kötü, bakan değişsin.

Ders olsun ama olmuyor, uzaktan eğitim olsun ama o da olmuyor. Ama sınav oluyor. Biz ders olmasın demiyoruz, ders olsun ama almadığımız eğitimin de sınavı yapılmasın. Mesela LGS öğrencilerin temeli de sağlam değil ki. 7. sınıfın 2. dönemi yok zaten öğrencilerde, 8. sınıfta da okula bile gitmediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ders olsun, ama olmuyor uzaktan eğitim olsun ama o da olmuyor ama sınav oluyor. Biz ders olmasın demiyoruz, ders olsun ama almadığımız eğitimin de sınavı yapılmasın. Mesela LGS öğrencilerin temeli de sağlam değil ki 7. sınıfın 2. dönemi yok zaten öğrencilerde 8. sınıfta da okula bile gitmediler.

Aynı durumdayız.

Ders olsun ama olmuyor, uzaktan eğitim olsun ama o da olmuyor. Ama sınav oluyor. Biz ders olmasın demiyoruz, ders olsun ama almadığımız eğitimin de sınavı yapılmasın. Mesela LGS öğrencilerin temeli de sağlam değil ki. 7. sınıfın 2. dönemi yok zaten öğrencilerde, 8. sınıfta da okula bile gitmediler.
Benim 9'un yarısı yok, 10 hiç yok. TYT gitti kafadan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Online derslerde öğrenciler.
(Temsilidir.)

Heyt be! Ziya Selçuk istifa. Biz senden daha iyi biliyoruz bakanlığı tamam mı? 10 kişinin isteğiyle hemen istifa et!(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı