Annelerin her şeyi bilgisayara bağlaması

Bu şey gibi 2 saat ders çalışırsın sonra mola verip 15 dakka telefona bakarken annen odaya girer o anda içinden şansına saydırırsın. Yaşamayan yoktur heralde.

Fazla kafayı takmamak en iyisi .
Şuanlık bende bir sıkıntı yok. Zamanında oturup düzgünce anlattım hayatım bundan sonra bilgisayar başında geçecek diye. Geleceğim yeni uygulamalar, oyunlar tasarlayıp kodlayıp satarak diye söyledim baya bir. Teknopat kafa ayarı # 11 oyun nasıl yapılır? Videosunu TV ye bağlayıp izlettim zaten yaş ilerleyip belli bir olgunluğa gelince anlayışla karşılıyorlar.

Bence bunun bir nedeni de televizyon kanalları. Bir aralar "Blue Whale" oyunu popüler olmuştu. Bunu bilgisayar oyunu diye lanse eden kanalları çok gördüm. Ayrıca Minecraft'a da şiddet içerikli diyorlardı.
Yani genellikle bildikleri kadarıyla bizi korumaya çalışıyorlar. Veya "ben eğleneyim ama bizim çocuk sıkılsın" kafasında da olabilirler :D.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı