Annem evi terk etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ebeveynler arasındaki meselelere çocukların karışmaması gerektiğini yıllar sonra anlayacakken iş yumruk atma noktasına varacak hale geldiğinden öncesinde anlamış oldun. Ailenin içinde bulunduğu durum hiçbir çocuğun yaşamak istemeyeceği çaptadır. Yaptığından erken pişman olman iyi annen haklı haksız konusuna hiç girmiyorum.

Sen artık ergenlikten çıktın kendi istikbalini kazanmak durumundasın eğer mutlu mesut bir aile yaşantın da olsa bu gerçek önünde duracaktı. Ekmek artık aslanın midesinde herkes doğuştan torununun toruna kadar maddi rahatlık yaşayacak şekilde dünyaya gelmiyor. Ergenliğe kadar neler yaşadıysan ilerde evlenip eşine çocuğuna aynılarını yapmayacakların konusunda bazı dersler çıkarman lazım. Ben zamanında ailemden bunu gördüm diye çocuğuna da yaşadıklarının benzerini yaşatacaksan hiç evlenme çocuk sahibi olma daha iyi. Sağlıklı bir birey olman için kendini toparlaman, ailenin yanlışlarını hayatının geri kalanında senin tekrar ettirmemen lazım. İşin zor ama hangimizin ki kolay ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı