Annem her şeyimi babama söylüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Babanıza direk söyleyin hayatımda hiç düşük almadım bilmem n'apar o yüzden o fırsatı elinden alın.

Mesela film izliyorum tam filmin ortasında kalk su getir gibi.

Bana da aynısını yapıyor hatta bir keresinde ders çalışmam gerekiyordu ben koridorda iken annem salondan kumandayı vermemi istemişti bende üzgünüm anne veremem demiştim dersime çalıştım geldiğimde hala daha kumandayı almamıştı benden istiyordu.

Ya kardeşim yaşın kaç senin? Febden düşük aldıysan çalış yüksek al, yıl olmuş 2021 hala notlarını ailesine söylemeyen çocuklar var. Kusura bakma da sende geleceğin badboyunu görüyorum.
Hocam badboyluk ne alaka ? Sadece annesinin yaptığı bu davranışı anlatmış.

Hocam badboyluk ne alaka? Sadece annesinin yaptığı bu davranışı anlatmış.

Ne var bunda? Her şeyimi babama söylüyor. Not konusu her çocuğun ailesine söylemesi gereken bir şey iken bu çocuk babasından saklamak istiyor belli.

Ne var bunda? Her şeyimi babama söylüyor. Not konusu her çocuğun ailesine söylemesi gereken bir şey iken bu çocuk babasından saklamak istiyor belli.
Nasıl not konusu her çocuğun ailesine söylemesi gereken bir şey? Devlet sırrı mı bu? Bu kafayla gidersen inşallah ileride başına bir şey gelmez.

Nasıl not konusu her çocuğun ailesine söylemesi gereken bir şey? Devlet sırrı mı bu? Bu kafayla gidersen inşallah ileride başına bir şey gelmez.

Aile çocuğu okula yolluyor. Sinavlar oluyor ve ben sınav notumu aileme söylemiyorum. Ne saçma iş ailem okula niye yolluyor o zaman? Aile içinde gizli saklı iş olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı