Annem için 2500-4000 kasmayan telefon tavsiyesi

cenkkk

Megapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD RX 6800 XT | 2 GB RAM| 250 GB Hitachi HDD|
Arkadaşlar, anneme telefon almak istiyorum. Eski Samsung S5 hem çok ağırlaştı, hem tuşları bozuldu. WhatsApp'a girer, YouTube'da dizi vs. izler, arada Instagram'a girer başka da bir şey yapmaz. Kasmayan ve şarjı iyi giden, güncel, 2500-4000 lira civarına hangi telefonu alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, anneme telefon almak istiyorum. Eski Samsung S5 hem çok ağırlaştı, hem tuşları bozuldu. WhatsApp'a girer, YouTube'da dizi vs. izler, arada Instagram'a girer başka da bir şey yapmaz. Kasmayan ve şarjı iyi giden, güncel, 2500-4000 lira civarına hangi telefonu alabilirim.

İkinci el s10.

Hayırlı olsun.

Teşekkürler hocam, daha uygununu bulamadım :D, tasarım olarak iyi görünüyordu. Aslında anneme iPhone 14 Pro alırdım feda olsun ama zaten kullanmayacak hiçbir özelliğini, onun yerine başka bir şey alırım.

S5'e Custom ROM atabilirsin. XDA forumda S5 ile alakalı bayağı konu açıldı, İngilizce biliyorsan bir bak derim. Yeni telefon almış hissi vermez ama anneni idare eder. LineageOS gibi bilinen ROM'lardan yüklerseniz daha güvenli olmuş olur.

Hiç olmadı telefondan bloatwareleri temizleyebilirsin. ADB bile uğraşmadan telefon bir nebze rahatlar.

Geri
Yukarı