Annem için oyun önerisi

Hayday olabilir.

Konu dışı ama, kanka şu imzanı değiştir yemin ederim sinirim bozuldu.

Arkadaşlar, selamlar. Annem tutturdu oyun oynamak istiyor. Öğrenmeye hevesli de. Bana zor olmayan ve mümkünse pek pahalı olmayan bir oyun önerebilir misiniz? Pek silah oyunlarını seven birisi değil. Gamepad ile beraber oynayabileceğimiz bir oyun olursa mükemmel olur hatta.

Ben küçükken annem bilgisayarda baya oyun oynardı, Batman Arkham Asylum, Spider-man 2, Gta Vice City-San Andreas, Need For Speed Most Wanted, özellikle Sims serisi (çoğunu oynadı en beğendiği Sims 3).
Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama babam Sniper Ghost Warrior 1-2 bitirmişti, Battlefield 3'de oynamıştı ve anneme de göstermiş miydi? oynatmış mıydı hatırlamıyorum ama annene gösterebilirsin.

Bu zor gibi görünen ama çok kolay olan bir oyundur ve oynayan kişiyi, ''vay be! Nasılda yaptım ama hehe'' dedirtebiliyor. Alın oynayın beraber :

Eğer beğenirseniz buda yukarıda ki oyunun birincisi, ben pek beğenmedim ve oynamadım kişisel sebeplerden:

Not: Oyunlar Gamepad'e kesinlikle çok uyumludur.

Çok güzel tavsiyeler geldi, çok teşekkür ederim :D. Çok heyecanlıyım neler ile karşılacağım hakkında.

Geri
Yukarı