Annem için telefon önerisi

Öncelikle bütçe konusunda haklısınız. Yaklaşık son 5 yıldır sağlık sorunları ile uğraştığımdan dolayı bu tip işlerden çok uzak kaldım. İstediğim özelliklerde bir telefon için ne kadar bütçe ayrılır bilemediğimden bir meblağ yazmadım. Çok da bir bütçem yok, şöyle söyleyim o zaman 5-6 bin civarı mümkün mü?

Öncelikle bütçe konusunda haklısınız. Yaklaşık son 5 yıldır sağlık sorunları ile uğraştığımdan dolayı bu tip işlerden çok uzak kaldım. İstediğim özelliklerde bir telefon için ne kadar bütçe ayrılır bilemediğimden bir meblağ yazmadım. Çok da bir bütçem yok, şöyle söyleyim o zaman 5-6 bin civarı mümkün mü?
Öncelikle çok geçmiş olsun, Galaxy M23/A23, Tecno Pova Neo II ve Redmi Note 10 modellerini öneririm sıfır olarak, ikinci elden Galaxy S10e ve iPhone 8 biraz daha uygun ve güzel olabilirler.

Hocam güzel bir aralık oldu. Geçmiş olsun bu arada tez zamanda iyileşmeniz dileğiyle diyelim başlamadan.

İkinci el düşünecek olursanız Galaxy S10e önerebilirim.
Annenizin günlük kullanım ihtiyaçlarının tamamını çok rahatça karşılar.
O boyutta 6/128 olup bu kadar iyi performans gösteren başka bir cihaz yok.

6 ay kadar kullanıp kardeşime vermiştim çok memnundum.

Kutulu faturalı almaya özen gösterin.

Tavsiye de bulunan arkadaşlara teşekkür ederim. Sanırım alternatifler:
-Galaxy M23/A23
-Tecno Pova Neo II
-Redmi Note 10
-TCL 10L

İkinci elde:
Galaxy S10e

Bunların arasından tercih yapmaya çalışacağım. Öneriler için tekrardan teşekkürler.
Geçmiş olsun dileklerini ileten arkadaşlara da ayrıyeten teşekkür ederim, çok sağ olun.

Tavsiye de bulunan arkadaşlara teşekkür ederim. Sanırım alternatifler:
-Galaxy M23/A23
-Tecno Pova Neo II
-Redmi Note 10
-TCL 10L

İkinci elde:
Galaxy S10e

Bunların arasından tercih yapmaya çalışacağım. Öneriler için tekrardan teşekkürler.
Geçmiş olsun dileklerini ileten arkadaşlara da ayrıyeten teşekkür ederim, çok sağ olun.
M14 veya M23 al. Diğer cihazlar alınmaz.

Eğer paneli göz ardı edebilirseniz o fiyat bandında daha güçlüsü yok.

Kamera için S10+ bulacaksınız, performans ve uzun kullanım ömrü için kesinlikle SE2 bir nimet.

İki cihazda alınabilir. Tamamen tercih meselesi ama günümüzde bayanların çoğu IPhone'u tercih ediyor. Çevremdeki bayanlarda Android kullanan bir veya iki kişi var.

Geri
Yukarı