Annem telefonumu kurcalıyor

ALoNeDarK

Kilopat
Yer
İzmir/Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Annem ile ilgili bir sorun var. Annem telefonumdan sürekli Facebook bakıyor, bazen de ablamla WhatsApp'ta sohbet ediyor. Bunları yapmasında bir sakınca yok, annemi kırmamaya çalışıyorum. Ama onun yüzünden ben arkadaşlarımla WhatsApp'tan rahatça konuşamıyorum. Evde masaüstü bilgisayar var, oradan Facebook bakabilir. Annemin kendi telefonu eski bir telefon ama WhatsApp var, oradan ablamla sohbet edebilir. Ama hep benim telefonumu kullanıyor. Annemi kırmadan bunu nasıl söyleyebilirim? Artık gerçekten çok sıkıldım. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi özelin olduğunu söyleyebilirsin. Veya telefonunu hiç yanından ayırma. Annenin hesabını bilgisayara kur oradan ablan ile konuşsun. Telefona şifre koymak olabilir.

Telefona şifre koy ve annene söyle bu telefon benim bana aldınız sende kullanabilirsin de **** çıkarmayalım hesabı bir muhabbet yap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Annene bunun senin özelin olduğunu nazikçe söyle. Ayrıca zaten Whatsapp da varmış oradan konuşabilirsin de ama bunu sakin ve güleryüzlü olarak söyle. Şunu da unutma: Kimsenin senin özeline karışma hakkı yok.

Annen senin telefonunu beğenmiş olabilir. Şuan annende nasıl bir telefon var bunu bilmiyorum fakat eğer öyle ise baban ile konuş annene senin sahip olduğun cep telefonundan alın hiç karmaşaya gerek kalmaz. Eğer öyle değil ise şifre koymaktansa annen ile konuş derim. Konuşmak en mantıklı çözüm yolu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı