Annem ve babam beni istemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben liseyi bitirdim annem evden defolup git dedi (annem ile babam 6 yıl önce ayrılmıştı) babam benim yanıma gelme dedi. Akrabalarımın yanına gittim banane dediler. 2560 TL param var. Ne yapmalıyım?

Gerçek mi çünkü bir annenin öyle yapabileceğine inanmıyorum.

Ben liseyi bitirdim annem evden defolup git dedi (annem ile babam 6 yıl önce ayrılmıştı) babam benim yanıma gelme dedi. Akrabalarımın yanına gittim banane dediler. 2560 TL param var. Ne yapmalıyım?

Hocam bence bir şekilde derslerinizi çok iyi yapın bir okulda yüzde yüz burs alıp yatılı kısmında kalırsınız. Ailenize çok fena sinir oldum böyle bir pislik dolu dünyaya çocuk getirecekler ondan sonra istemeyecekler. Öteki tarafta görür onlar kim kimi istemiyor.

Annem bana mesaj attı Ve şunu dedi hayatımdan
Gittiğine çok sevindim diye mesaj attı annemi engelledim sonra babam aradı ve şunu söyledi oğlum annen başkasıyla evlenecek dedi bana bende babama nereden öğrendin dedim baba oğlum arkadaşlarına sordum evlenecekmiş diye söyledi

Benim yaptığımı yap, bir daha asla o annenin yüzüne gözükme her yerden engelle gitsin, ileri yaşta sana oğlum diye gelecek eminim.

Trol değilse üzüldüm şu an böyle konular trol yapılmamalı.
Duygu sömürüsü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı