Anneme doğum günü hediyesi önerisi

denizertrrr3

Hectopat
Sömestr tatilinde karnemde belge alamadım. Teşekkür takdir herhangi birini düz geçtim, annem kızdı işte Allah belanı versin falan dedi. Onu doğum gününde mutlu etmek istiyorum, acaba ne alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevdigi bir sey varsa onu alabilirsin ama bence cicek alip goturmen cok mutlu eder. Hele ki bu zamana kadar hic cicek vermediysen( veya cok nadir veriyorsan) fazlasiyla mutlu edecektir.

Sömestr tatilinde karnemde belge alamadım. Teşekkür takdir herhangi birini düz geçtim, annem kızdı işte Allah belanı versin falan dedi. Onu doğum gününde mutlu etmek istiyorum, acaba ne alabilirim?
İnci kolye al internette ucuza bulabilrsin istiridye kendisi açar be inciyi kolyenin içine koyar bütçe söyle yardımcı olalım

Annenin istediği bence hediye değil ve onunla mutlu olmayacaktır. Annenin tek istediği senin başarılı olman ve hayatını kurtarman ona en büyük hediye hayatını kurtardığın, kendi ellerinin üzerinde durabildiğin gündür.

Hediye alırsan ona bir şey aldığın için haliyle sevinir ama derdinin hediye olduğunu sanmıyorum. Esas hediyeyi diğer dönem çalışarak bir belgeyle verebilirsin. Ailenin mutlu olduğu konu çocuklarının başarılı olduğunu görmektir. Yıllarca emek veriyorlar haliyle bunu görmek istemeleri en doğal hakları. Diyeceğim şu ki ders konusunda kas, belge al hem sen hem aile olarak mutlu olun. Lisedeyken bazı şeyler kafama çok geç dank etmişti. Son senemde takdirle geçtim yaşadıkları mutluluğu eminim bin tane hediye alsam yaşatamazdım. Dediğimi yap bi zararı olmaz ilerde üniversite sınavın için ayrıca temelin olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı