Annenin COVID-19 testinin pozitif çıkması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Büyük ihtimalle bana da bulaştı ya da bulaşacak. Ancak daha önce yaşayanlara bir sorum var. Yarın filyasyon ekibi gelecekmiş. Bize de test yapacaklar mı? Antikor testi mi yaparlar, PCR mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle bana da bulaştı ya da bulaşacak. Ancak daha önce yaşayanlara bir sorum var. Yarın filyasyon ekibi gelecekmiş. Bize de test yapacaklar mı? Antikor testi mi yaparlar, PCR mı?
Bu ayın başında anneme bulaştı. Hemen ardından gidip test olduk negatifti. 14 gün karantinada kaldık. Kendi odamızın dışına çıkınca maske takıyorduk ve çok fazla önlem aldık. Sonucunda annemin testi negatife döndü ve aynı evde yaşayan bana ve anneanneme bulaşmadı. Biz hastanede test yaptırdığımız için yalnızca ilaç bırakmaya geldiler. Bu arada geçmiş olsun.

Geçmiş olsun,en kısa sürede sağlınıza kavuşursunuz İnşAllah @Lux ultisi kullanan kedi ve diğer yakalananlar çok kötü birşey, teyzemden biliyorum o kadar halsizdi ki telefondan bizi aramak için 2 saat yataktan kalkamadığıda oluyodu (abartı değil ağır geçirdi). Şükürler olsun atlattı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı