Anno 1800'ü kırmışlar

mankym

Hectopat
Oyunu 2-3 hafta önce satın almıştım, bugün cracklendiğini bir arkadaşım sana kötü bir haberim var diyerek söyledi. Yanlış anlamayın daha önce cracklenmiş olsa bile korsana karşı biri olarak indirmezdim de, oyunu DLC'leriyle o kadar para verip alınca 1-2 hafta sonra patladığını duymak bir tuhaf hissettiriyor. Şimdi Ubisoft'un tutumu nasıl olacak? Oyun yayıldı, oyuna güncellemeler gelmeye devam eder mi? Moral yorumlarınıza ihtiyacım var :)

Oyunu 2-3 hafta önce satın almıştım, bugün cracklendiğini bir arkadaşım sana kötü bir haberim var diyerek söyledi. Yanlış anlamayın daha önce cracklenmiş olsa bile korsana karşı biri olarak indirmezdim de, oyunu DLC'leriyle o kadar para verip alınca 1-2 hafta sonra patladığını duymak bir tuhaf hissettiriyor. Şimdi Ubisoft'un tutumu nasıl olacak? Oyun yayıldı, oyuna güncellemeler gelmeye devam eder mi? Moral yorumlarınıza ihtiyacım var :)

Oyun eskimiş sayılır. Zaten güncellemeleri yavaşlatmışlardır ama genede ayda 1 gelir bir oyun cracklandi diye niye oyunu güncellemesinler.

Oyunu 2-3 hafta önce satın almıştım, bugün cracklendiğini bir arkadaşım sana kötü bir haberim var diyerek söyledi. Yanlış anlamayın daha önce cracklenmiş olsa bile korsana karşı biri olarak indirmezdim de, oyunu dlc'leriyle o kadar para verip alınca 1-2 hafta sonra patladığını duymak bir tuhaf hissettiriyor. Şimdi Ubisoft'un tutumu nasıl olacak? Oyun yayıldı, oyuna güncellemeler gelmeye devam eder mi? Moral yorumlarınıza ihtiyacım var :)

Oynadığım tüm oyunların cracki var fakat umrumda değil pek çünkü cracklerde hem virüs olma ihtimali var ve zaten cracke karşıyım hak yemek oluyor.

Kırılmış olması tuhaf bir biçimde üzüyor açıkçası, bir ürünü parasıyla alıyorsun, bir kaç gün sonra illegal yöntemlerle isteyene yayılıyor falan, elden birşey de gelmez.

Her nefsin ölümü tadacağı gibi her oyun da bir gün kırılacak zaten. Parasını vermişsin, keyfine bak, şerefinle oyna. 3-5 kuruş vermemek için şerefini verme.
Kırılmış olması tuhaf bir biçimde üzüyor açıkçası, bir ürünü parasıyla alıyorsun, bir kaç gün sonra illegal yöntemlerle isteyene yayılıyor falan, elden birşey de gelmez.
Sen de diyorsun: İllegal.

Boşver sen orijinal sahibisin:) Keyfini çıkart dertsiz tasasız. Onlar Crackfix dertleriyle uğraşsınlar;) Bu dünyada RDR 2 kırıldı Anno kırılsa ne olacak:)

Elden bu kadar teselli geliyor daha fazla zorlamayın🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı