Anonymous Çeviri sosyal medya uygulamalarıma sızıp küfürlü mesaj göndermeye çalıştı

@AidenPearce net bir bilgim yok.
@LynxC ortada asılsız bir iddia var. Kanıt yok, ne bekliyordun?

Firmaları denemeden kötüleyenler her zaman olur zaten ki telif haklarını umursamadan türkçe yama çıkaran bir "FİRMA"nın anayasa kanunlarından nasıl bahsettiğini anlamadım doğrusu. Cidden dava açtılar ise bir sonuç çıkmaz. Arkadaşın yaşı küçüktür zaten. Daha adamın ismini bile bilmeden nasıl dava açacaklarını da anlamadım.

Anonymous Çeviri'yi 1 ay kullandım ve sadece Heavy Rain oyununda garip virüs denk gelmişti. Yüksek ihtimalle oyunu crack oynayanlar için çeviriyle alakalıydı ama destek alamadım ve üyeliğim bitmeye yaklaştığından üyeliği uzatmadım. Yaklaşık 1-2 ay oldu ve hesaplarım sapasağlam duruyor. Bence söylediğiniz yalan.

Anonymous Çeviri'yi 1 ay kullandım ve sadece Heavy Rain oyununda garip virüs denk gelmişti. Yüksek ihtimalle oyunu crack oynayanlar için çeviriyle alakalıydı ama destek alamadım ve üyeliğim bitmeye yaklaştığından üyeliği uzatmadım. Yaklaşık 1-2 ay oldu ve hesaplarım sapasağlam duruyor. Bence söylediğiniz yalan.
Peki alınır mı sırf bi çeviri için 35TL?

Peki alınır mı? Sırf bir çeviri için 35TL?

Halo Master chief ve Black Ops 2'de deneyimledim ve güzeldi yani. Fiyatı normal. Heavy Rain'den destek alabilseydim onu da deneyimleyip üyeliği uzatacaktım ama destek alamadım çünkü ben fark etmeden destek talepleri cevaplanıp kapanınca mesajları göremiyorum :D

Yarım saattir mısırımı alıp yorumları okuyorum fena sardı ama çeviri ekibinin olayı dava durumuna kadar getirmesi komik değil mi biraz. Tabii ki kendilerine yapılan bir iftira var sanırım burada ama kendilerinin yaptığı iş ne kadar legal acaba 🤣. Sadece bu çeviri grubu değil hiçbir çeviri ekibi legal bir yama yapmıyor şuan. Hangi yamalarını yapmadan önce oyun yapımcılarından izin almışlar. Rockstar izin vermediği için bu yama grubunun RDR2 yamasını kaldırtmadı mı? Üstelik bu yamaları ücretli sundukları için yasa dışı yolla para kazanmaya girmiyor mu bu? Durum mahkemeye taşınırsa bu konu hakkında ne diyecekler acaba merak ettim doğrusu. Bence zararlı çıkan taraf kendileri olur. 😂😂

Son düzenleme:
Nasıl yani hocam trojan başka bir yerden mi bulaşmış size? Kanıtlarınız varsa neden pişmanlık duyuyorsunuz?

Tck 267 falan diyerek korkutmuşlar işte. Arkadaşın sanırsam yaşı küçük, benim bilgisayarıma şu ana kadar tek 1 kere virüs girdi o da bu arkadaşlardan yama indirme cehaletinde bulunmam sebebiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı