Anroid telefonda iOS klavye kullanmak mümkün mü?

Çaç

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda iPhone'dan Android telefona geçiş yaptım. Her şey çok güzel fakat klavyenin otomatik düzeltmesine bir türlü alışamadım. Parmaklarım büyük olduğundan hep yazım hataları yapıyorum. Bunu iPhone'da da yapıyordum fakat düzeltmesi hiçbir şey hissettirmeden düzeltiyordu. Xiaomi telefonumdaki oto düzeltme Apple'a kıyasla çok pasif. Yazdıklarımı istediğim gibi düzeltmiyor.
Uzun lafın kısası, Android telefonda iOS'un oto düzetmesini kullanmanın bir yolu var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda IPhone'dan Android telefona geçiş yaptım. Her şey çok güzel fakat klavyenin otomatik düzeltmesine bir türlü alışamadım. Parmaklarım büyük olduğundan hep yazım hataları yapıyorum. Bunu IPhone'da da yapıyordum fakat düzeltmesi hiçbir şey hissettirmeden düzeltiyordu. Xiaomi telefonumdaki oto düzeltme Apple'a kıyasla çok pasif. Yazdıklarımı istediğim gibi düzeltmiyor.
Uzun lafın kısası, Android telefonda IOS'un oto düzetmesini kullanmanın bir yolu var mıdır acaba?

iOS düzenlemiyor IOS'ta kullandığınız klavye düzeltiyor :).
Microsoft Swift Key klavye kullanın o düzgün bir şekilde düzetiyor.

Xiaomi Google klavyesini kullanıyor ama bence kolay alışırsınız. Yine üstteki arkadaşın dediği gibi swiftkey de deneyebilirsiniz ancak ben denemiştim, alışamadım. Yine de ikisini de bir süre kullanıp deneyin, sevdiğinizi kullanın☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı