Ansızın başlayan kredi bilgilerinin çalınması

Lickerr

Decapat
Daha fazla  
Evet başlıkta da yazıldığı gibi bu olayı dün ben ve babam yaşadık ama asıl şaşırtıcı olan bu değil forumda bir de kendi çevremizde birçok kişinin başına bu aralar gelmeye başladı. Benim TikTok'tan bit mi artık ne içinse bir harcama yapılmadan önce fark edip kartı kapattırdım. Babamın kartı ise Twitch üzerinden bir şeyler satın almak için lütfen kart bilgilerinize dikkat edin bu olaydan sonra hayalet kart kullanmaya başladım alışverişlerimde. Sadece aklınıza tekrardan gelmesi forumdaşların göz önünde bulundurmasını istediğim için konuyu açtım iyi forumlar.

Son düzenleme:

VakıfBank kartımdan bkm pos harcama adıyla 5 TL ile 18 TL arası 3-4 kez para kesildi. Acaba kartım çalınmış olabilir mi? Yoksa bkm pos harcama başka bir şey mi?

Yazından doğru düzgün bir şey anlaşılmıyor.
Dostum okuman yazman mı yok kredi kartı bilgilerimin çalınmasını anlatım ve bu konuda dikkat etmenizi istedim o kadar.

VakıfBank kartımdan bkm pos harcama adıyla 5 TL ile 18 TL arası 3-4 kez para kesildi. Acaba kartım çalınmış olabilir mi? Yoksa bkm pos harcama başka bir şey mi?
Uygulamadan bakabilirsiniz alışverişin detaylarına.

Dostum okuman yazman mı yok kredi kartı bilgilerimin çalınmasını anlatım ve bu konuda dikkat etmenizi istedim o kadar.

Uygulamadan bakabilirsiniz alışverişin detaylarına.
Okuman yazman yok yazmış bide :D Ya Allah aşkına şu metne bir bakın. Bu yazısı bile hatalı. Tek anladığım dikkat etmek gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı