Antalya'da köpeklerden kaçarken kamyon çarpan küçük kız hayatını kaybetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Kristalhayat kendi görüşünüzü zaten savunabilirsiniz ancak ortadaki zararı göz ardı etmeniz üzücü.
Keşke dediğin gibi ortadaki zararı görmezlikten geldiğime dair bir anlatım yolu benimsemiş olsaydım da ona göre bana bu yorumu atmış olsaydın. Zararı görmezlikten gelirim diye bir şey demedim. En başta ortadaki bir zarar değil bir can .Zarar ile kıyaslanamaz bile.

@Kristalhayat sizin yazdığınız o yorumda sırf üsluptan dolayı o görüşü desteklemezdim gibi bir anlam çıkıyor ama siz ne kadar kabul etmek istemeseniz de bu zararı da göz ardı etmiş oluyorsunuz.

Köpeğin suçu yok fakat hayvanları karalamak için her şeyi yazıyor haber siteleri o kızın başında bir ebeveyn yok mu bunu soran yok bende pitbull tarzı köpekleri sevmiyorum sahibi nedeniyle genelde çok saldırgan oluyor fakat suç hayvanlarda değil.

@Kristalhayat sizin yazdığınız o yorumda sırf üsluptan dolayı o görüşü desteklemezdim gibi bir anlam çıkıyor ama siz ne kadar kabul etmek istemeseniz de bu zararı da göz ardı etmiş oluyorsunuz.

Hocam anime ppli userlarda biraz sıkıntı var sanırım. Okuduğunu anlamıyorlar ve regl dönemindeki kadın gibiler.

Şu konunun 8 sayfa yazı yazılacak kadar uzaması ve bu iletilerin tartışma olması bu olaydan daha da acı...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı