Antalya'da yaşanan yurt olayı ve cemaatler hakkında

Siz videoyu kendiniz izlediğinize emin misiniz?
Bırak yav bunlarla uğraşılmaz. Hani bir söz vardır ya "Köpek ürür(kaba halini buraya yazamam), kervan yürür." diye. Bunlara ithafen söylenmiş işte. Ciddi diyorum beni güldürdü bu arkadaş. Şakasız.

Atatürk'e mason diyeni de gördük. Technopat bana neler yaşatıyorsun sen😩
İşte hocam, 3-5cemaat videoları izleyip, kitap okumazsanız böyle oluyorsunuz. Bu yüzden bu konuya da değindim ya cemaat gibi yapılanmaların içinde neler döndüğünü. Mesela benim hocalarımdan bir tanesinin babası anlattı bana. Emekli polis. Vaktinde cemaat yurtlarına gidiyorlar ihbar üzerine, kitaplara bakıyorlar hep cemaat sahiplerinin kitapları okutuluyor. Şimdi anladınız mı neden böyle tiplerin Atatürk'e mason dediklerini falan... İşte beyin ve oturgaçlarını yer değiştiriyor bu tiplemeler genelde.
Zamanı gelince her şey önünüze gelir. İlahi adalet...
Size demedim ki ben onu. Siz neden üstünüze alındınız?

Güzel bir yazı, kendimce beğendim. İlla hepsi doğrudur, bilgiliyim diyemeyeceğim ama beğendim. Ama farketmiyor ki ne anlatırsanız anlatın, M.K.Atatürk'e şu ülkede kafir, ayyaş, terörist diyenler var ve hepside TÜRK kanı taşıyor. Ne anlatırsanız, ne yaparsanız yapın boş. M.K.Atatürk'ün ismini keşke kullanmasaydın diyen var. ATATÜRK'ün ismi her yerde her zaman kullanılabilir. Sen bu klavyeyi kullanıyorsan Atatürk'e borçlusun. İstediğin kadar ağla zırla.

Güzel bir yazı, kendimce beğendim. İlla hepsi doğrudur, bilgiliyim diyemeyeceğim ama beğendim. Ama farketmiyor ki ne anlatırsanız anlatın, M.K.Atatürk'e şu ülkede kafir, ayyaş, terörist diyenler var ve hepside TÜRK kanı taşıyor. Ne anlatırsanız, ne yaparsanız yapın boş. M.K.Atatürk'ün ismini keşke kullanmasaydın diyen var. ATATÜRK'ün ismi her yerde her zaman kullanılabilir. Sen bu klavyeyi kullanıyorsan Atatürk'e borçlusun. İstediğin kadar ağla zırla.
Peki ne diyeyim.

Bana da arkadaşım attı dünden beri kendime gelemedim çok korktum belki bana korkak diyeceksiniz ama gerçekten ev dışında bir yere gitmek gelmek istemiyorum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı