Antec NX292 ön taraftaki üç fanın SYS_FAN girişleri yok

Bütçe
1200
Birbirlerine resimdeki gibi bağlanabilsinler diye hem dişi hem erkek uç yapmışlar. Bu normal bir şey.
İkisine de takacağız o zaman, teşekkürler.

@BerkayZ87 Şimdi CPU ve PCIE bağlantılarını yaptım ve sıra fanlara geldi. Ama fanlarda dişi var erkek yok. Yani en sonundakini taktım en başındaki boş kaldı ve PSU ile gelen molex kabloların ikisi de dişi, erkek yok.

Son düzenleme:
Hocam iki tarafı da bağlamayacaksın. Birine bağlayınca diğerlerine de güç gidiyor zaten. PSU'dan gelen Molex kablosunu diğerlerinden bir tanesine bağlayınca hepsi çalışacak.
O zaman bir tanesi boş kalsa sorun olmaz mı yani? Yoksa o boşta kalan yeri ana kartta bir yere mi takmam lazım? Sadece bir tanesini takabildim çünkü dediğim gibi. En arkadakini taktım şimdi, öndeki boşta duruyor.

O zaman bir tanesi boş kalsa sorun olmaz mı yani? Yoksa o boşta kalan yeri ana kartta bir yere mi takmam lazım? Sadece bir tanesini takabildim çünkü dediğim gibi. En arkadakini taktım şimdi, öndeki boşta duruyor.
Fotoğraf atar mısın?

Fotoğraf atar mısın?
İlk fotoğraf takamadığım, boşta kalan. İkincisi ise taktığım, üçüncüsü. İkinci fotoğrafta gördüğün gibi başta bir şey takmadım çünkü ilk fotoğraftaki dişi, en öndeki dediğim de dişi. Yani takamıyorum kısacası. Verilen iki kablo da dişi. En arkadaki erkek olduğu için direkt girdi.

Dosya Ekleri

• IMG_20230330_020608.jpg
    IMG_20230330_020608.jpg
    170,5 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20230330_020551.jpg
    IMG_20230330_020551.jpg
    174,6 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı