Anti virüs önerisi

Söylemek gerekirse antivirüs önermem oyun performansı düşürüyor RAM kullanıyor gereksiz ayrıca bilgisayarı 30 gün koruyor sonra korumuyor sadece oyun performansı düşürüyor dediğiniz gibi.

Oyun performansını iyi götürüyor ama güvenlik önemli eğer antivirus olmasaydı şu an ben bu yazıyı yazamazdım

Oyun performansını iyi götürüyor ama güvenlik önemli eğer antivirus olmasaydı şu an ben bu yazıyı yazamazdım.

Virustotal.com indireceğin dosyayı buraya sürüklüyorsun ya da chose file deyip indirilenle klasöründen seçiyon sonra antivirüsler tarama sonuçlarını gösteriyor 50, 60, 70 antivirüs taratıyor gerçekten çok iyi bu varken antivirüs gereksiz.

Oyun performansını iyi götürüyor ama güvenlik önemli eğer antivirus olmasaydı şu an ben bu yazıyı yazamazdım.

Hocam ben hayatımda hiç virüs indirmedim, siz ne yapıyorsunuz acaba da virüs giriyor zırt pırt?
Merhaba. Anti virüs önerisi arıyorum, ne önerebilirsiniz?

Değişik sitelerden bir şeyler indirmiyorsan Windows 10'un Defender'ı yeterli olacaktır, Kaspersky gibi programlarla sistemi yormaya, ekstradan bildirime vs hiç gerek yok.

Hocam ben hayatımda hiç virüs indirmedim, siz ne yapıyorsunuz acaba da virüs giriyor zırt pırt?

Değişik sitelerden bir şeyler indirmiyorsan Windows 10'un Defender'ı yeterli olacaktır, Kaspersky gibi programlarla sistemi yormaya, ekstradan bildirime vs hiç gerek yok.

2 kere ıdle buddy virüsü bulaşmıştı.

O konulara hiç girmeyelim hocam ben dersimi aldım trojan yiyerek
1616598445723.png

Virustotal.com indireceğin dosyayı buraya sürüklüyorsun ya da chose file deyip indirilenle klasöründen seçiyon sonra antivirüsler tarama sonuçlarını gösteriyor 50, 60, 70 antivirüs taratıyor gerçekten çok iyi bu varken antivirüs gereksiz.

Wannacry gibi bir solucan sen indirmeden bilgisayarına bulaşınca da bakalım söyleyebilecek misiniz bunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı