Anti-Virüs önerisi

KaanAsil

Hectopat
Daha fazla  
Şu an bilgisayarımda Malwarebytes yüklü. Dün birkaç virüs tespit etti ilk önce karantinaya alıp sonra hepsini sildim ve Malwarebytes şu an temiz gösteriyor fakat bilgisayarımda hala bir virüs var mı yok mu diye bir korku var içimde. Malwarebytes gibi güzel sağlam bir yazılım önerir misiniz? Veya başka bir yolu var mı virüs olmadığından emin olmamızın?
Ha bu arada saat 7:30 itibarıyla biri Spotify hesabıma girmeye çalışmış :D

Son düzenleme:
Şu an bilgisayarımda Malwarebytes yüklü. Dün birkaç virüs tespit etti ilk önce karantinaya alıp sonra hepsini sildim ve Malwarebytes şu an temiz gösteriyor fakat bilgisayarımda hala bir virüs var mı yok mu diye bir korku var içimde. Malwarebytes gibi güzel sağlam bir yazılım önerir misiniz? Veya başka bir yolu var mı virüs olmadığından emin olmamızın?

Hocam en iyi ihtimal temiz bir format atmak.
Ama atmak istemezsen Kaspersky indirebilirsin.

Malwarebytes zaten sağlam bir yazılım, onun harici Kaspersky olabilir. Tam tarama yapınca sonuç temiz çıkarsa sorun yoktur.

Ha bu arada saat 7:30 itibarıyla biri Spotify hesabıma girmeye çalışmış :D

Hocam ben yaklaşık 7-8 aydır Kaspersky linsanslı kullanıyorum, gayet de memnunum. Malwarebytes dışında Kaspersky olabilir, ESET olabilir, bir zamanlar onu da kullanmiştım. Ama önerim Kaspersky.

Malwarebytes zaten sağlam bir yazılım, onun harici Kaspersky olabilir. Tam tarama yapınca sonuç temiz çıkarsa sorun yoktur.

Hocam ben yaklaşık 7-8 aydır Kaspersky linsanslı kullanıyorum, gayet de memnunum. Malwarebytes dışında Kaspersky olabilir, ESET olabilir, bir zamanlar onu da kullanmiştım. Ama önerim Kaspersky.

Hocam geçen Kaspersky ile tam tarama yaptığımda temiz dedi bilgisayara. Ertesi gün başka bir konumda bir arkadaşın önerisi üzerine Malwarebytes ile tarama yaptığımda birkaç trojan ve reklam virüsleri buldu o yüzden bir ön yargım oluştu kasperskya.

Hocam geçen Kaspersky ile tam tarama yaptığımda temiz dedi bilgisayara. Ertesi gün başka bir konumda bir arkadaşın önerisi üzerine Malwarebytes ile tarama yaptığımda birkaç trojan ve reklam virüsleri buldu o yüzden bir ön yargım oluştu Kaspersky'a.

Benim aklıma başka öneri gelmiyor, sıfırlama yap o zaman veya Malwarebytes ile tam tarama yap bir daha.

Sizler benden daha bilgili olduğunuz için sizi dinlemek daha mantıklı geliyor hocam :)
Kaspersky'ı da tekrar yükleyeceğim.

Estağfirullah, pek değil açıkçası yalanım yok daha çok OC ve soğutma konularında görürsünüz beni.

Tam taramada sorun çıkmazsa temizdir sistem, sorun olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı