Antidepresan Kullanan Var mı?

Uykumu düzene sokmam için verilmişti bana 10mg değerinde. Saat 10 gibi iç 12 gibi uyursun demişti. İlk gece evet işe yaradı ama ikinci gece pek etkisini görmedim. Etkisini görmeyince bıraktım bende uzun süre kullanmadım. Çok iyi uyuma isteğim olursa bazen bir tane içiyorum işte. Uzun aralıklarla içersem etkisi oluyor anca.

Nöroloji doktoruna gittim antidepresan yazdı. Antidepresan kullananlar hayatında ne gibi değişiklikler olduğunu yazarsa sevinirim.
(Doktorunuz gerekli gördüğü için yazmış düzenli bir şekilde kullanın . Kulaktan duyma bilgilerle tedavinizi kesmeyin .) Bende uzun süredir kullanmaktayım ancak pek verim aldığımı söyleyemem .

Nöroloji doktoruna gittim antidepresan yazdı. Antidepresan kullananlar hayatında ne gibi değişiklikler olduğunu yazarsa sevinirim.
Yan etkilerini umarım biliyorsunuzdur,eşimi vefat ettiği zaman bir boşluğa düştüm(2015) ,o arada toplumdan kendimi soyutladım,her şey boş ve anlamsız gelir olmuştu ,Hastaneye gittim bana da Anti-deprasan yazdı, dozları yavaş yavaş artıralım dedi zaten malak gibiydim aldım bir doz baktım daha malak oldum,başlamadan bıraktım iyi kide başlamamışım yoksa sonuçları inan çok kötü ,
Rabbim herkesin yardımcısı olsun .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı