Antidepresan reçetesiz alınır mı?

Katılım
22 Ekim 2021
Mesajlar
228
Çözümler
4
Yer
yerin en dibi.
Bende son zamanlarda çok kötüyüm. Okuldan atıldım o yüzden müdür telefonu zorla aldı ve mesajları okudu. Sonrada annem alıp okudu mesajlarda +18 stickerler falan vardı, okulumu deiştirdi. Daha atılmam kesinleşmeden. Telefonumu ve bilgisayarımı aldı kimseyle konuşamıyorum, arkadaşım kalmadı, hoşlandığım kızın beni oyaladığını öğrendim. Geceleri gizlice ağlıyorum, faça atma isteği geliyor istek geçsin diye minik minik kesikler atıyom. Ölmek istiyorum denedim olmadı bıktım artık her şeyden.
Dostum, takma kafana benim de hayatım az çok aynı okulum yok işim var ailem değil aynı seviyede sevgilim kısıtlıyor :D

Üzüldüm ya sana ama takma kafana bu kadar sen de büyüyeceksin sen de hayatını kuracaksın ama gelecek istiyorsan da temelini adam akıllı atacaksın öyle kendini salıp ta dünyanın sonu gibi kendine zarar verip ölüme sürüklemeye çalışma boş işler dert ettin de ne oldu sonunda yine olan sana olacak dertten kurtuldum sanıp başka derde atacaksın kendini. Lütfen forumda böyle şeyler olmamalı yardım için burada millet ama bu tarz insanlığı öldüren şeyler için değil. Senin derdin olabilir ama zehir kullanmaya falan götürme. Bilmem almak istediğin şeyin zararını filan ama kendine zarar verecek bir şeyse hiç bulaşma önünde bir hayat var.
 
KS
KS
Asil Dere0

Asil Dere0

Hectopat
Katılım
2 Nisan 2019
Mesajlar
1.615
Çözümler
2
Yer
tekirdağ çorlu
Torbacılar da bir kere dene diye başlatıyor zaten. Bir şeye kimyasal bağımlı olduğunda bırakamazsın. Almadığın zaman krize gireceksin bağımlı olduktan sonra.

Bırakırım herhalde ama şu an mutluluğa ihtiyacım var.
Dostum, takma kafana benim de hayatım az çok aynı okulum yok işim var ailem değil aynı seviyede sevgilim kısıtlıyor :D

Üzüldüm ya sana ama takma kafana bu kadar sen de büyüyeceksin sen de hayatını kuracaksın ama gelecek istiyorsan da temelini adamakıllı atacaksın öyle kendini salıp ta dünyanın sonu gibi kendine zarar verip ölüme sürüklemeye çalışma boş işler dert ettin de ne oldu sonunda yine olan sana olacak dertten kurtuldum sanıp başka derde atacaksın kendini. Lütfen forumda böyle şeyler olmamalı yardım için burada millet ama bu tarz insanlığı öldüren şeyler için değil. Senin derdin olabilir ama zehir kullanmaya falan götürme. Bilmem almak istediğin şeyin zararını falan ama kendine zarar verecek bir şeyse hiç bulaşma önünde bir hayat var.

Artık pek bir ümidim kalmadı ailem en ufak şeyde okuldan almayla tehdit ediyor hiç arkadaşım kalmadı bıktım.
 
Yukarı