Antimalware Service Executable nasıl kapatılır?

Alvec

Hectopat
Daha fazla  
1630083959476.png

Ne zaman Valorant girsem bunlar nedir anlamıyorum. Hiçbir şey açık değil. Her şeyi kapatıyorum. Bunlar sömürüyor bilgisayarımı. Bunları nasıl kapatabilirim?

Eki Görüntüle 1150404

Ne zaman Valorant girsem bunlar nedir anlamıyorum. Hiçbir şey açık değil. Her şeyi kapatıyorum. Bunlar sömürüyor bilgisayarımı. Bunları nasıl kapatabilirim?
O bir Windows Defender servisi, Defender Control adlı bir uygulama ile kapatabilirsiniz.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1150404

Kardeş, bu arada senin sorunun cevabı budur:
Windows+R tuşlarına bas, services.msc yaz, oradan yazılım koruması ve Windows Search hizmetlerinin başlangıçlarını devre dışı bırak-durdur / Windows Defender için: Format flashın varsa ondan başlat bilgisayarı nasıl yapılacağını yazardım ama telefondan çok zor oluyor, dilleri klavyeyi falan seç sonra şimdi yükle tuşunun sol altındaki bilgisayarı onara bas, oradan gelişmiş ayarlar, sistem görüntüsü yazana bas, sırasıyla iptal ileri sistem gorüntüsü seç tuşlarına bas, oradan C diskindeki program dosyalari X86 / program files ve program data icindeki Windows Defender dosyalarini sil normal yoldan silmeyi denersen erisim engellendi hatasi alirsin. Diyorsan yok bu bana lazim sil sonrada ESET, IObit gibi yayimcilardan antivirus indir. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.
İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı