Antimalware service executable nasıl kapatılır?

mokimano

Kilopat
Evet bu konuda başka konular da oluşturuldu biliyorum fakat internette bu aptalca duruma dair sunulan tüm çözümleri tek tek defalarca denedim. Asla ama asla kapatamadım, antimalware service executable adlı Windows Defender işlemcisi belleğimin en az %40'ını daima yiyor ve RX 480, 16 GB RAM, i5 7500 olan bilgisayarımda CS:GO'yu bile oynamama izin vermiyor. Opera kendiliğinden çöküyor, kafayı sıyırmak üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1588494212764.png

Ben bu şekilde çözdüm aynı sorunu.

Bende ayni sorunu yasadim ve cozumunu buldum eger regeditden yontemiyle gpedit.msc yontemin denediyseniz msconfig oneririm msconfig girin hizmetler bolumunden windows defender virusden korumanin tikin kaldirip yeniden baslatmaniz lazim deneyin olursa yazin
Bende ayni sorunu yasadim ve cozumunu buldum eger regeditden yontemiyle gpedit.msc yontemin denediyseniz msconfig oneririm msconfig girin hizmetler bolumunden windows defender virusden korumanin tikin kaldirip yeniden baslatmaniz lazim deneyin olursa yazin
[/re
resim yalnis

bazı güvenli microsoft hizmetleri devre dışı bırakılamayabilir diyor ve tikini kaldırdığım gibi geri işaretleniyor :D

Uzun arastirmadan sonra buldum. Linkden tiklayip indirin. Ve Disable windows defender tiki var onu tikleyin appyle basin sol ustde . Yeniden baslatmak icin izin istiycek verin o izni boylece antimalware servisi kapanicak. Oyun icin kullaniyosaniz bilgisayarinizi bu seyi tavsiye ederim.. Ama oyun disinda googleda cok vaktiniz gecicekse onermem bilgisayardan anliyosaniz virusleri tespit etmek gibi seylerden kapata bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı