Çözüldü Antimalware service executable

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Asoult

Hectopat
Yer
Amerika Washington Bağcılar
Daha fazla  
Bilgisayarım formattan sonra antimalwere service executable çok fazla RAM (bellek) kullanmaya başladı ne yapacağımı bilemiyorum. Hızlı yardım eder misiniz? Minecraft oynarken bile öncelerde rahat sonra RAM yüzünden 30 40 FPS. Ram 8GB

Son düzenleme:
Çözüm
200mb 300mb 400mb çıkıyor Minecraft felan açtığımda kasıyor başka virüs programı da indirmek istemiyorum windows defender çok rahat
Windows Defender ayarlarından exploit protection'ı kapatın
1592837810852.png

Bu resimden denetim akış korumasını varsayılan olarak kapalı yapın.
Peki antivirüs programı önerirmisiniz Kaliteli ve kastırmayan
Bedava olarak Kaspersky Free veya Webroot, Avira olabilir.
Görev yöneticisinde ne kadarlık bir kullanımı bulunuyor? Eğer 120 - 150 MB civarında ise normal bir değerdir. Bellekte daha az çalışan antivirüs yazılımlarını tercih edebilirsiniz.

Görev yöneticisinde ne kadarlık bir kullanımı bulunuyor? Eğer 120 - 150 MB civarında ise normal bir değerdir. Bellekte daha az çalışan antivirüs yazılımlarını tercih edebilirsiniz.
200mb 300mb 400mb çıkıyor Minecraft felan açtığımda kasıyor başka virüs programı da indirmek istemiyorum windows defender çok rahat

ASE (Antimalware Service Executable) Windows Defender dır, Windows Defender'ı kapatmak için Defender Control yazılımını sordum.org dan indirip kapatabilirsiniz antivirüs kullanmıyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim.

Windows Defender ayarlarından exploit protection'ı kapatın
1592837810852.png

Bu resimden denetim akış korumasını varsayılan olarak kapalı yapın.
Peki antivirüs programı önerirmisiniz Kaliteli ve kastırmayan
Bedava olarak Kaspersky Free veya Webroot, Avira olabilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı