Antiminer S9 artık mining için kullanılır mı?

andndar

Hectopat
Yani bilgisayar donanımı konusunda iyiyimdir ama bu işlerde iyi kötü nedir bilemedim. Bir arkadaş bu işe girmek istedi sahibinden de 4500 5000TL arası bulunuyor baktığı internet sitesinde günde 55TL verdiğini söylemiş ama bu performans ne kadar süre devam eder, cihaz eski 2017 üretim acaba o zaman olan performansı ile mi günde 55TL veriyor, en azından 6 7 ay idare etmesini istiyorum aletin eskilikten kaynaklı yanma sorunu falan olur mu acaba hiç bilmediğim için elimde de patlamasını istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.(yanlış anlaşılmasın ama anlayan birileri yorum yaparsa sevinirim zaten pek bilgim yok kafa karışıklığı da yaşamak istemem)
Tertemiz S9 Antminer Bitmain İlan No: 915597538
Tertemiz S9 Antminer Bitmain - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 915597538
Alacağım zaman ne gibi sorular sormam gerek acaba?
kw başında 30 kuruş diye hesapladım ama doğru değil mi şehirden şehire değişse de yaklaşık bu diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Sistem toplasanız RX 580li bundan iyi olur. Yarın bir gün desteği kesilebiliyor tavsiye etmem.
kw başında 30 kuruş diye hesapladım ama doğru değil mi şehirden şehire değişse de yaklaşık bu diye düşünüyorum.
Elektrik KW fiyatı 70 kuruş 30 kuruş değil. Son gelen faturanıza bakın görürsünüz. İnternette yazan vergisiz katkısız fiyatı.

Son düzenleme:
Hocam YouTubeda çağrı çolaklar diye birisi var onda bu cihazlardan vardı sanırım elektriğin kaçak değilse para getirmiyor diyordu.😄 Tabi bunu sanırım son fiyatlar artmadan önce söyledi. Şuan minerstata göre bitcoin kazarak 1.6 dolar getiriyor elektrik kazancını çıkartınca.
Açıkçası ben almazdım hiç yaptığınıza değmez bu cihaz ile fiyatını çıkartması çok uzun süre alır o zamana kadar da muhtemelen bu cihaz çöp olur. Fiyatlar düştükten sonra satmaya kalksanız satamazsınız yani bence önü kesik bir yatırım bu cihaz sizi kar getirmekten çok zarara sokma ihtimali daha yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı