Antivirüs nasıl kaldırılır?

Alaxel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir program indirdim yanında bu anti virus programı da indi. Regeditden kaldırdım görev yöneticisin"den kapadım ama silmek istediğimde çalışıyor diyor nereden çalışıyor. Bilmiyorum ne olur?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-09 233437.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-09 233437.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yönteicisinde gözüküyordur büyük ihtimalle. Oradan kapatıp sonra kaldırmayı deneyin. Olmadı güvenli moda girip silmeyi denersiniz.

Hangi antivirüs?

Hangi antivirüs?

Ekten bakabilirsin.

Görev yönteicisinde gözüküyordur büyük ihtimalle. Oradan kapatıp sonra kaldırmayı deneyin. Olmadı güvenli moda girip silmeyi denersiniz.

Gözüküyordu görevini sonlandır dedim kayboldu ama halen silemiyorum.
Ccleaner indirip silebilirsiniz.
Gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-09 235841.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-09 235841.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekten bakabilirsin.

Gözüküyordu görevini sonlandır dedim kayboldu ama halen silemiyorum.

Gözükmüyor.
Güvenli moda girip denediniz mi? Güvenli mod Windows'u sadece belirli sürücüler ile başlatır.

Güvenli moda nasıl girerim?
Shift tuşuna basılı tutarak sistemi yeniden başlatın, ekran gelene kadar elinizi shift tuşundan çekmeyin. Eğer doğru yaptıysanız karşınıza seçenekler çıkacak, oradan Sorun Gider>Gelişmiş Seçenekler>Başlangıç Seçenekleri. Buraya geldikten sonra yeniden başlat diyoruz ve 4 tuşuna basıyoruz. Aslında orada güvenli moda denk gelen sayı hangisi ise ona basın, ben ezbere söylediğim için farklı olabilir. Neyse, bu adımları uygulayarak güvenli moda girip yüklenen yazılımı kaldırmaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı