Antivirüs önerisi

Pruom

Hectopat
merhabalar laptopla beraber gelen mcAfee deneme sürümü bitiyor. Bende antivirüs araştırmaya başladım. Free antivirüslere pek güvenemiyorum açıkçası. Lisan satın almak istiyorum. mcAfee mi alsam dedim. Hiç iyi yorum yapılmamış hakkında. Kaspersky iyi diyorlar. Ancak sistemi yavaşlattığına dair bazı söylemler var. Sistemim ryzen 3500u 8gb. Kaspersky kullanıpta sistemi yavaşlayan var mı ?

KiwiAdam

Centipat
Yer
Ordu, Fatsa
Merhabalar laptopla beraber gelen McAfee deneme sürümü bitiyor. Bende antivirüs araştırmaya başladım. Free antivirüslere pek güvenemiyorum açıkçası. Lisan satın almak istiyorum. McAfee mi alsam dedim. Hiç iyi yorum yapılmamış hakkında. Kaspersky iyi diyorlar. Ancak sistemi yavaşlattığına dair bazı söylemler var. Sistemim Ryzen 3500U 8 GB. Kaspersky kullanıpta sistemi yavaşlayan var mı?

Hayır. Kaspersky en az RAM kullanan anti virüs bile olabilir. RAM'in fazlaysa Bitdefender da kullanabilirsin. (Kaspersky 80-110 mb Bitdefender 300-330 mb kullanıyor arkada.)

TLoTEvil

Picopat
Makaleler
1
Açıkçası Kaspersky, hiçbir şey bilmeyen ve kafasına takmayan adam için güzel. Defender diğer türlü daha işlevsel.

KiwiAdam

Centipat
Yer
Ordu, Fatsa

AngelOfDeath13

Picopat
Yer
Dünyayı yok ediyor ama O'nunla...
Merhabalar laptopla beraber gelen McAfee deneme sürümü bitiyor. Bende antivirüs araştırmaya başladım. Free antivirüslere pek güvenemiyorum açıkçası. Lisan satın almak istiyorum. McAfee mi alsam dedim. Hiç iyi yorum yapılmamış hakkında. Kaspersky iyi diyorlar. Ancak sistemi yavaşlattığına dair bazı söylemler var. Sistemim Ryzen 3500U 8 GB. Kaspersky kullanıpta sistemi yavaşlayan var mı?

Kaspersky en iyisi hocam.
Sitemim asla yavaşlamadı.

Yeni konular

Yukarı