Antivirüs önerisi

Kaspersky Amerika'dan banlanınca içime kurt düştü yoksa Total Security var bende.

Bildiğim kadarıyla sadece kamu kurumlarındaki PC'lerde kullanımını yasakladı o da Kaspersky Rus yapımı olduğu için güya Ruslar Amerika'nın verilerine ulaşıyormuş saçma sapan işler bence. Çok dikkate alma. Zaten ellerinde kanıt olsa sadece kamu kurumlarında yasaklamak la kalmazlardı.

Hazır elinizde varken Kaspersky kullanın.

Bildiğim kadarıyla sadece kamu kurumlarındaki PC'lerde kullanımını yasakladı o da Kaspersky Rus yapımı olduğu için güya Ruslar Amerika'nın verilerine ulaşıyormuş saçma sapan işler bence. Çok dikkate alma. Zaten ellerinde kanıt olsa sadece kamu kurumlarında yasaklamak la kalmazlardı.

Vallahi hocam ben o yüzden Total Security'i sildim direk o haberden sonra. Defender kullanmaya başladım Windows 10'da ama oda yetersiz maalesef katı koruma yapan bir antivirüs olması lazım. Amerika'nın bu tür aptalca planları vardır daha önce Huawei'i piyasadan nasıl sildiklerini gözlerimizle gördük ama Amerika deyince dünyayı yöneten insanlar bir bildikleri vardır dememek elde değil.

Vallahi hocam ben o yüzden Total Security'i sildim direk o haberden sonra. Defender kullanmaya başladım Windows 10'da ama oda yetersiz maalesef katı koruma yapan bir antivirüs olması lazım. Amerika'nın bu tür aptalca planları vardır daha önce Huawei'i piyasadan nasıl sildiklerini gözlerimizle gördük ama Amerika deyince dünyayı yöneten insanlar bir bildikleri vardır dememek elde değil.

BitDefender hangi konudan yetersiz kaldı?

Hmm anladım Defender zaten çok yetersiz bir program normal yani.

Mesela az önce bir tane hard Disk'e bir sürü virüslü uygulama indirdim. Avast Free ile tarattım 8 tane karışık virüs buldu. Ardından Malwarebytes ile tarattım 3 4 tane daha virüs buldu şimdi bu avastan tam kıllanmaya başladım. Bunlar nasıl best en iyi antivirüs ödülleri alabiliyor aklım almıyor %99.5 başarı oranı varmış bir de. Gülüyorum sadece Avast aldığıma pişman oldum ama kullanacağım galiba alternatif bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı