Antivirüs Önerisi

Resournz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Başlıktan da anlayacağınız üzere bir antivirüs arıyorum. Fakat az RAM ve CPU kullanan bir şey arıyorum. Genel olarak denediklerim 150MB, 400MB küsüratında kullanıyor ve bu performansı ciddi etkiliyor. Bu yüzden etkili, güzel diyebileceğiniz bu şartlarda bir program var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İOBit Malware Fighter. Pro sürümünü ister korsan edinin ister satın alın ama Pro sürümü gerçekten çok işlevlidir. Ayrıca İOBit'in diğer ürünlerinden biri olan: Advanced SystemCare'i de deneyebilirsiniz. Kendisi Tamamen antivirüs değil sadece Malware Fighter için altternatif program.

Sistem özellikleriniz nedir? :)

Zararlılar için kullanıp pişman olmadığım üç program "Malwarebytes, Kaspersky ve Bitdefender"

Kaspersky programının sistemi bir miktar yavaşlatma durumu var.

Bitdefender için zaman zaman zararlı olmadan da uyarı ile karşılaşman mümkün.

Malwarebytes deneme süresi bittiğinte sistemi tarama amaçlı kullanılacak bir yazılım.

Bİtdefender internet security ve Kaspersky internet security programlarını satın alarak kullandım. Şuan indirimden satın alma fırsatı yakaladığım kaspersky kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı