Antivirüs Önerisi

Yıllardır o tür programları kullanmıyorum ihtiyaç da duymadım. Çevremdeki birçok yakınımın bilgisayarlarını ben adam ederim ve onlarda da antivirüs programı kesinlikle kullanmadım. Sistemi gereksiz yavaşlatması bir şey yükleyecekken izin sorunları ile uğraşılması daha birçok problem yüzünden gerek yok.
İnsanlar antivirüs kullanmıyor, sonra bunun gibi özel ve tek tür için açılmış bir konunun 18 sayfa olmasına hayret ediyoruz.

Kafan rahat olsun benim yemediğim halt yok, Windows 10 ilk çıktığından beridir kurdum ve daha da format vs. hiç ihtiyaç duymadım. Kullandığım optimizasyon programlarını tavsiye ederim. Driver Booster - System Care gibi programları crack'li olarak kullanmaktayım kesinlikle tavsiye ederim.
Zaten önermediğimiz ve sıkıntılı olan programları üstelik bir de korsan kullanıyorsunuz, ek olarak da antivirüs programlarını gereksiz buluyorsunuz. Düşündürücü. 🤔

Kaspersky Total Security kullanıyorum. İhtiyaç meselesi midir senin için bilmem fakat benim için öyleydi. Biraz beceriksizdim çok virüs yüklüyordum bilgisayara. En azından içim şuan çok rahat ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sadece biraz pahalı fakat ben 1 bilgisayar için 2 yıl almıştım öyle daha uygun olmuştu.

Ayrıca bir şey yüklerken antivirüsten izin almak nerden çıktı? Bilgisayarda tehdit bulunmadığı ve crack kullanmadığınız sürece antivirüsün kendisi ile etkileşime girmenize gerek yok.
Antivirüs kullandığına emin misin sen? Kaspersky kurdum 2 haftada pc den bıktım. İnternette girdiğin yahut gereceğin her siteye bi çentik atıyor. Tehlikeli olabilirmiş. Kardeşim tehlikeli mi değil mi? EBA açarken bile mi engel koyar. Canlı ders uygulamasını açmak istiyorsan Kaspersky -efendiden- müsade isteyeceksin ama yine de vermeyecek. Crack kullanmak da gerekmiyor. Devletin resmi, yasal ve ücrete tabi olmayan bir uygulaması.

Antivirüs kullandığına emin misin sen? Kaspersky kurdum 2 haftada pc den bıktım. İnternette girdiğin yahut gereceğin her siteye bi çentik atıyor. Tehlikeli olabilirmiş. Kardeşim tehlikeli mi değil mi? EBA açarken bile mi engel koyar. Canlı ders uygulamasını açmak istiyorsan Kaspersky -efendiden- müsade isteyeceksin ama yine de vermeyecek. Crack kullanmak da gerekmiyor. Devletin resmi, yasal ve ücrete tabi olmayan bir uygulaması.
Konu farkındaysan hortlamış sene 2019 sen şimdi yazıyorsun.

Çünkü sene 2020 ve hala her şeye burnunu sokmayan bir antivirüs arama ihtiyacı mevcut. Rahatsız olduysan bakmazsın senin amacın ne onu anlamıyorum. Hadi işine bak.

Madem böyle bir sorunun var, aç konu yardım etsinler. Evet antivirüs kullanıyorum, bahsettiklerin olağan şeyler değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı